Професор кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу Євген Овчаренко став одним зі спікерів Форуму “Синергія управління та сталого розвитку: виклики трансформаційної епохи”.
Цей захід об’єднав 166 учасників із 55 закладів вищої освіти України, представників міських рад, громадських організацій, територіальних громад та освітніх центрів із 30 міст країни – від заходу до сходу, від півночі до півдня. Така широка географія підтверджує важливість і актуальність тематики Форуму. Він став унікальним простором для обміну думками та напрацюваннями, сприяючи пошуку ефективних рішень у сфері управління та сталого розвитку.
Представники українських університетів об’єднують зусилля для обговорення викликів та перспектив у сфері менеджменту, публічного управління, права та сталого розвитку.
Відбулося відкрите обговорення змісту освітніх програм, що дозволяє:
- оновлювати курси відповідно до потреб ринку праці;
- інтегрувати найкращі практики викладання менеджменту, публічного управління, права та сталого розвитку;
- посилювати співпрацю між університетами, науковцями та практиками.


На Форумі була розглянуті наступні теми:
- Григорій МОНАСТИРСЬКИЙ — Практичні кейси набуття студентами навичок, спрямованих на досягнення глобальних цілей сталого розвитку: досвід Екологічної школи публічного управління сталим розвитком Західноукраїнського національного університету.
- Євген ОВЧАРЕНКО — Проблематика реалізації освітньої компоненти PhD програм за спеціальністю 073 «Менеджмент» в умовах існуючого різноманіття назв ОНП.
- Марина АЖАЖА — Корпоративна соціальна відповідальність та її роль у синергії бізнесу та суспільства.
- Володимир ЗАСАНСЬКИЙ — Стратегія управління економічною безпекою в умовах світових трансформацій.
- Аліна ПОМАЗА-ПОНОМАРЕНКО — Розвиток публічно-приватного партнерства у сфері державного регулювання як критичної інфраструктури.
- Людмила ЗАЙЦЕВА — Особливості магістерської підготовки менеджерів, які мають практичний досвід роботи.
Форум став важливим майданчиком для обговорення актуальних питань управління та сталого розвитку, сприяв обміну досвідом, налагодженню нових зв’язків і зміцненню співпраці між науковцями, практиками та представниками громадськості. Отримані матеріали, ідеї та рекомендації можуть бути використані у подальших дослідженнях, освітніх програмах, стратегічному плануванні та управлінських рішеннях.