Центр міжнародної освіти СНУ ім. В. Даля

Події:

В аспірантурі СНУ ім. В. Даля здійснюється успішна підготовка аспірантів з Китайської Народної Республіки. Так, у рамках договору з китайським партнером – Рішен Центр міжнародних культурних обмінів (The Risen International Culture Exchange Centre) та афілійованим з ним Новим Західним Університетом, Каліфорнія (New Western University, California) і СНУ ім. В. Даля у 2023 році започатковано співпрацю з підготовки докторів філософії з КНР.

Високий авторитет СНУ ім. В. Даля в освітній та науковій сферах України і на міжнародній арені, що базується на потужному фундаменті накопиченого досвіду і дбайливо збережених академічних традицій став вирішальним для вибору китайського партнера.

Викладачі кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу вже рік здійснюють керівництво аспірантами за спеціальністю 073 “Менеджмент” та активно проводять дослідження, присвячені актуальним питанням у сфері управлінських практик і інноваційних підходів у публічному та приватному секторах, у сучасних надскладних умовах функціонування підприємств. Дослідження включають аналіз сучасних тенденцій в управлінні, порівняльні дослідження міжнародних практик і розробку рекомендацій для покращення управлінських стратегій на різних рівнях організацій. Ця проблема особливо актуальна останніми роками як для нашої країни, так і для КНР.

За результатами спільних досліджень аспіранти сформували й подали статті в наукові журнали. Також вони протягом року брали участь у багатьох конференціях. Так, зокрема, всі аспіранти кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу взяли активну участь в XI міжнародній науково-практичній конференції “ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ ФІНАНСІВ, МЕНЕДЖМЕНТУ ТА МАРКЕТИНГУ: ТРАДИЦІЇ, МОДЕЛІ, ПЕРСПЕКТИВИ” і за результатами проведених досліджень сформували спільні публікації, надруковані в наукових журналах та збірниках конференцій.

Поєднання наявних наукових потенціалів, можливостей академічної спільноти двох країн та спільна підготовка молодих науковців є важливим вектором сталого розвитку та культурного надбання. Політика у сфері освіти й науки відіграє вирішальну роль у забезпеченні розвитку людського капіталу та отриманні економічної вигоди у вигляді сталого зростання й конкурентної економіки, а значить, суспільного та індивідуального добробуту, майбутнього процвітання та якості життя.

Завдяки спільним зусиллям аспіранти з Китаю і викладачі СНУ ім. В. Даля отримали можливість бути в авангарді сучасної світової освітньої реальності, яка дає можливість не тільки вивчати, а й розуміти, що відбувається, і впливати на процеси. Це об’єднує й зміцнює співпрацю двох країн на основі цінностей солідарності, кооперації й співтворчості, сприяє обміну ідеями та розвитку задля кращого майбутнього.