Відбувся захід, на якому слухачі здобували компетентності щодо участі у міжнародних проєктах і програмах. Спікери поділилися особистим досвідом участі в міжнародних проєктах UkraineLab, ERASMUS, MSCA4Ukraine та дали поради щодо пошуку проєктів та можливостей для участі в міжнародних проєктах для студентів.

Під час занять спікери приділили увагу розгляду Hard skills и Soft skills, які є важливими під час підготовки та реалізації проєктів: комунікативні, командної роботи, аналітичного та критичного мислення, лідерства, управління собою та своїм часом та інші. Слухачі отримали рекомендації стосовно підготовки якісної проєктної заявки, а також поділилися зі студентами актуальними пропозиціями участі в проєктах.