Факультет здоров'я людини

Ми у соцмережах:

е-mail: tarasov@snu.edu.ua

тел: +380509045549

Наші контакти

е-mail: psihology@snu.edu.ua,

тел. +38050-730-30-39; +38095-872-59-05; +38050-047-87-95;

Завідувач кафедри – д. психол. наук, проф. Бохонкова Юлія Олександрівна

Контакти: тел. +380507303039, е-mail: bohonkova@snu.edu.ua, lev0507303039@gmail.com

Вступне слово про кафедру

Кафедра психології та соціології веде підготовку фахівців за першим (бакалаврським), другим (магістерським), третім (освітньо-науковим) рівнями вищої освіти, очною та заочною формами навчання спеціальністю 053 Психологія (галузь знань 05 Соціальні та поведінкові науки), освітня програма «Психологія».

Загальна інформація про кафедру

Кафедра психології та соціології здійснює підготовку фахівців за сучасними освітніми програмами за спеціальністю 053 Психологія за першим (бакалаврським), другим (магістерським), третім (освітньо-науковим) рівнями вищої освіти, очною та заочною формами навчання (галузь знань 05 Соціальні та поведінкові науки).
Випускники можуть працювати за наступними професійними напрямками: сфера освіти, як середньої, так і середньо-спеціальної, вищої (психолог, соціальний педагог, викладач психологічних дисциплін); охорона здоров’я і соціальна підтримка (центри психологічної реабілітації, наркодиспансери, психіатричні клініки, центри медико-психологічної експертизи, дома маляти, дома інвалідів, тощо); суспільна діяльність (психологічна підтримка, формування іміджу депутатів, партійних лідерів, участь у подоланні кризових ситуацій); спорт (психолог в спортивних командах, психологічний супровід спортсменів і тренерів); підприємства і організації (добір та розміщення персоналу, забезпечення сприятливого соціально-психологічного клімату в трудовому колективі, формування і психологічна підтримка іміджу організації, формування управлінської команди, навчання співробітників психологічним умінням у сфері просування товарів і послуг, психологічне забезпечення формування рекламних образів товарів і послуг); індивідуальні послуги (психологічне консультування і психокорекція у галузі міжособистісних стосунків на роботі, в сім’ї, в особистому житті, подолання психологічних причин соматичних захворювань, оскільки останні наукові дослідження підтвердили, що будь-яке захворювання починається з психологічних аспектів і повністю виліковується тільки при їх усуненні; у галузі особистісного зростання і розвитку професійно значущих якостей, тощо); установах Міністерства внутрішніх справ (психолог-вихователь у в’язниці, психолог-психодіагност і реабілітолог).
Основними завданнями, які реалізує кафедра, є: забезпечення умов, необхідних для отримання особою вищої психологічної освіти, підготовка висококваліфікованих фахівців для потреб регіону та держави в цілому; проведення навчальної, методичної, наукової та організаційної роботи відповідно до програм підготовки фахівців різних спеціальностей університету та профілю кафедри.
Робота кафедри спрямована на удосконалення існуючих форм і видів занять зі здобувачами вищої освіти у відповідності до сучасних вимог до підготовки фахівців та у межах компетентнісного підходу з метою формування ключових компетенцій. Cклад кафедри – це високо кваліфіковані викладачі, що мають базову психологічну освіту, наукові ступені та вчені звання. Кафедра налічує 10 викладачів, серед яких 5 докторів психологічних наук, професорів, 3 кандидати психологічних наук, доценти, 1 старший викладач та 1 асистент з базовою психологічною освітою. Викладачі кафедри систематично підвищують професійну кваліфікацію та проходять курси підвищення кваліфікації та стажування (у тому числі й міжнародні), приймають участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, мають публікації у фахових та періодичних наукових виданнях, в тому числі й міжнародних та тих, що індексуються різноманітними наукометричними базами даних. На кафедрі психології та соціології систематично проводяться Всеукраїнські науково-практичні конференції (з міжнародною участю), а саме: «Соціально-психологічні проблеми гендерної стратифікації суспільства», «Соціально-психологічні проблеми трансформації сучасного суспільства», за результатами яких друкуються збірники матеріалів конференцій. Працює Університетський центр медіації (керівник – О. Г. Лосієвська) та психологічна навчально-наукова консультаційна лабораторія. Кафедра підтримує наукові зв’язки з багатьма навчальними та науково-дослідними установами України і зарубіжжя. Заключено та реалізуються договори про співробітництво з різноманітними підприємствами та організаціями, серед яких: середні загальноосвітні школи № 4, 5, 6, 8, 15, 17, 18, 20 м. Сєвєродонецька Луганської області, Головне управління пенсійного фонду України в Луганській області, Благодійний фонд «Надія по всьому світу», Луганський обласний центр зайнятості, ГО «Колегія поліграфологів України», Головне управління Національної поліції в Луганській області, Луганський обласний будинок дитини № 2, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Луганській області, ПАТ «Державний ощадний банк України», Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко» тощо. Широкий спектр договорів про співробітництво та баз практики дає можливість здобувачам вищої освіти підвищувати свою професійну майстерність в різних галузях психології.
Методична робота кафедри спрямована на створення навчально-методичних комплексів дисциплін у відповідності з сучасними вимогами до підготовки фахівців.

Викладачі кафедри здійснюють наукові дослідження за такими основними напрямами:

  • особистісні чинники соціально-психологічної адаптації першокурсників до умов вищих навчальних закладів;
  • психологія випереджальної стратегії поведінки особистості в ситуації життєвих змін;
  • психологічні особливості системи цінностей правопорушника;
  • психологічні засади змінювання соціально-нормативної поведінки особистості;
  • когнітивні чинники суїцидальної поведінки підлітків;
  • психологія розвитку комунікативних компетенцій професіоналізму майбутнього фахівця гуманітарного профілю;
  • соціально-психологічні чинники подолання посттравматичних стресових розладів у молоді в умовах сучасного соціуму;
  • соціально-психологічні засади розвитку антиципації особистості в умовах життєвих змін;
  • психологічні чинники ресоціалізації особистості в умовах соціальної ізоляції;
  • соціально-психологічні засади особистісно-професійної адаптації фахівців соціономічного профілю;
  • соціально-психологічні умови адаптації студентів до навчання у вищих навчальних закладах гуманітарного профілю;
  • емоційно-ціннісне ставлення до керівника в структурі управлінської взаємодії;
  • соціально-психологічні чинники агресивної поведінки молоді у мережах INTERNET;
  • соціально-психологічні основи реінтеграції молоді в умовах сучасного соціуму.

Суспільна та професійна діяльність кафедри спрямована на психологічну підтримку, формування іміджу депутатів, партійних лідерів, участь у подоланні кризових ситуацій, психологічний супровід спортсменів і тренерів, робота із підприємствами і організаціями із добору та розміщення персоналу, забезпечення сприятливого соціально-психологічного клімату в трудовому колективі, формування і психологічну підтримка іміджу організації, формування управлінської команди, навчання співробітників психологічним умінням у сфері просування товарів і послуг, психологічне забезпечення формування рекламних образів товарів і послуг); взаємодія із центрами психологічної реабілітації, наркодиспансерами, психіатричними клініками, центрами медико-психологічної експертизи, будинками малюка, будинками інвалідів тощо.

Історія кафедри

Кафедра психології та соціології як базовий структурний підрозділ університету створена наказом ректора проф. О. В. Поркуян 8 серпня 2016 року після переміщення Східноукраїнського національного університету до м. Сєвєродонецьк Луганської області, але має багаторічну історію. Вона поєднала у собі кафедри психології та соціології університету. Кожна з цих кафедр існувала вже більш, ніж 20 років. Кафедра психології була створена у складі університету 3 липня 1998 року Третьяченко Вікторією Віталіївною – доктором психологічних наук, професором, Заслуженим діячем науки і техніки України. Перший набір на навчання студентів за спеціальністю «Психологія» відбувся у 1999 році. Навчальний процес забезпечували такі фахівці, як Л. В. Вереіна, С. Д. Іванова, В. Д. Теліс, О. О. Левченко, Н. Є. Завацька, С. О. Гарькавець, П. П. Скляр, Ю. О. Бохонкова, О. Г. Лосієвська, О. В. Літвінова, В. О. Третьяченко, О. Ом. Левченко, О. О. Мітічкіна, Л. В. Боханова, В. В. Левченко, Н. В. Провоторова, О. В. Пелешенко та багато інших фахівців.

Протягом багатьох років колектив кафедра займався розробкою держбюджетних тем, серед яких: «Культура та професіоналізм соціально-психологічних інноваційних технологій у вищій школі», «Формування психологічних особливостей тендерних відносин і тендерної поведінки студентської молоді», «Соціально-психологічне забезпечення інноваційних технологій у навчально-виховному процесі вищої школи», «Соціально-психологічні механізми навчання у вищий школі за новими інноваційними технологіями», «Психологія суспільної кризи».

До 2014 року кафедра готувала фахівців-психологів у Євпаторійському, Феодосійському і Антрацитівському відділеннях університету.

Науковцями кафедри за роки її існування підготовлено та видано велику кількість монографій, навчальних посібників, фаховий збірник наукових праць “Теоретичні і прикладні проблеми психології”, де друкувались статті фахівців регіону, докторантів, аспірантів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та закладів вищої освіти України, а також вчених у галузі психології за напрямками «Педагогічна психологія», «Психологія освіти», «Психологія управління», «Соціальна психологія», «Клінічна та патопсихологія психологія», «Конфліктологія», «Гендерна психологія» тощо.

Протягом усіх років свого існування кафедра впевнено займає гідне місце у структурі університету, займається активною науковою та видавничою діяльністю, розширює міжнародне співробітництво, долучаючись до процесів освітньої та наукової євроінтеграції. Кафедра має багаторічну історію, що дозволило створити потужну науково-педагогічну, методологічну та виховну бази підготовки високо кваліфікованих фахівців з психології.

Дисципліни, що викладаються кафедрою:

Загальна психологія
Вступ до фаху
Вікова психологія
Психофізіологія
Історія психології
Експериментальна психологія
Зоопсихологія та порівняльна психологія
Диференціальна психологія
Соціальні та політичні конфлікти
Медіація та переговори за інтересами
Методика викладання психології
Методика викладання психології у вищій школі
Психофізіологія
Психологія сексуальності
Психологічні основи Паблік Рілейшнз
Сімейне консультування та психологічна допомога дітям
Психологія травмуючих ситуацій
Психологія конфлікту
Юридична психологія
Політична психологія
Основи віктимології
Когнітивна психологія
Психологія управління персоналом
Основи психологічного консультування, психокорекції та психотерапії
Професійна компетентність психолога
Тренінг особистісного росту
Психологія керування поведінкою та психологія булінгу
Спецкурс «Арт-терапія»
Спецпрактикум з дитячої патопсихології
Основи масової поведінки та психологія впливу
Психологія здоров’я та спорту
Педагогічна психологія
Практикум з загальної та вікової психології
Сучасні психологічні технології в психології
Соціологія
Психологія

Інформація про очільника кафедри

Завідувачка кафедри – Бохонкова Юлія Олександрівна, доктор психологічних наук, професор.

Працює в університеті з 1999 року. Закінчила у 1998 р. Луганській державний педагогічний інститут ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Психологія» та здобула кваліфікацію магістра психології. Кандидат психологічних наук з 2005 року. Дисертацію захистила на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.453.01 в Інституті психології ім. Г.С.Костюка НАПН України (м. Київ) за спеціальністю 19.00.05 – соціальна психологія; психологія соціальної роботи. Дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук захистила в 2013 році у спецраді Д 26.453.01 у цьому ж інституті.

Вчене звання професора кафедри психології присвоєно у 2015 році. Член ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, секція «Актуальні проблеми педагогіки, психології та соціології; інтеграція до європейського науково-освітнього простору; соціально-психологічна реабілітація військовослужбовців з місць військових конфліктів, сімей поранених і загиблих; підтримка обдарованої молоді та формування у дітей сучасного світогляду, моральної і громадянської позиції». Заступник голови (член президії) науково-галузевої ради СНУ ім. В. Даля. Член профкому університету. Заступник голови спеціалізованої вченої ради Д 29.051.11 з правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) психологічних наук зі спеціальності 19.00.05 – соціальна психологія; психологія соціальної роботи. Членкиня редакційної колегії міжнародного наукового журналу «VIRTUS» (Montreal, Canada) (зареєстровано у наукометричних базах Google Scholar, RecearchBib), наукового журналу “Психологія особистості” (фаховий, зареєстровано у наукометричній базі Index Copernicus, категорія Б, засновник ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»), збірник наукових праць «Суспільство і особистість у сучасному комунікаційному дискурсі” (Запоріжжя), збірників матеріалів наукових конференцій «Соціально-психологічні проблеми трансформації сучасного суспільства» та “Соціально-психологічні проблеми гендерної стратифікації суспільства”(Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля).

Має більш 200 наукових праць, з яких 7 – проіндексовано у наукометричних базах Scopus та WoS.Є керівником 2 докторських та 6 кандидатських дисертацій. Членкиня Української психологічної асоціації (м. Київ).

Членкиня журі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук учнівської молоді, секція «Хімія, біологія».

Коло наукових інтересів: ефективні технології підвищення рівня адаптованості студентської молоді; проблеми випереджальної стратегії поведінки особистості з точки зору її психологічних основ; розуміння людиною своїх паттернів поведінки; життєвий і професійний шлях особистості; психологія вищої школи.

Контакти: тел. +380507303039, е-mail: bohonkova@snu.edu.ua, lev0507303039@gmail.com

Наукова робота

Наукові дослідження на кафедрі здійснюються у наступних напрямках: «Психологічні референти соціального проектування в умовах вищої школи» та «Стратегії поведінки особистості в ситуації життєвих змін: система «викладач – студент»». Проводяться міжвузівські та всеукраїнські наукові конференції з міжнародною участю: «Соціально психологічні проблеми трансформації сучасного суспільства», «Соціально-психологічні проблеми гендерної стратифікації суспільства», «Соціальні та психологічні детермінанти культури особистості за умов глобалізації освітнього простору»; науковий семінар «Соціально-психологічне забезпечення та науково-методичний супровід інноваційних технологій у навчально-виховному процесі вищої школи», науково-практичний семінар «Соціально-психологічні проблеми насильства в сучасному суспільстві».
Основні напрямки науково-дослідної роботи викладачів кафедри та молодих науковців (аспірантів та докторантів):
–    пошук сучасних форм інтеграції науки, що забезпечують практичне втілення психотерапевтичних підходів до формування та розвитку сучасної особистості;
–    створення умов для підвищення ефективності та розширення практичного використання досягнень психотерапевтичної та психокорекційної роботи в науковій та практичній діяльності психологів;
–    концептуальна розробка та практичне втілення психологічних, психотерапевтичних та психоконсультаційних принципів психічного здоров’я студентів університету;
– обмін науковою та освітньою інформацією, матеріалами досліджень з провідними науковцями України та Зарубіжжя та проведення спільних наукових заходів (конференцій, семінарів, тренінгів);
– підготовка та видання наукових та науково-методичних матеріалів.

Наші контакти

е-mail: health@snu.edu.ua,

тел. +38(096)4235853; +38(068)6431363

В.о. завідувача кафедри – Адирхаєв Сослан Георгійович, доктор педагогічних наук, професор.

Контакти: +38(096)4235853

е-mail: adyrkhaiev@snu.edu.ua

Вступне слово про кафедру

Кафедра фізичної культури і спорту здійснює підготовку фахівців галузі знань 01 Освіта / Педагогіка спеціальності 017 Фізична культура і спорт, які відповідають потребам сучасного суспільства та ринку праці.

Загальна інформація про кафедру

Метою кафедри фізичної культури і спорту є: забезпечення високого рівня фізичного стану та працездатності протягом усього періоду навчання здобувачів вищої освіти; проведення наукових досліджень з питань фізичної культури та спорту; розробка нових методик та технологій навчання фізичної культури; участь у міжнародних проектах та програмах з питань фізичної культури та спорту.

Завданнями кафедри фізичної культури і спорту є: постійне підвищення рівня здоров’я та фізичного розвитку особистості; формування знань, умінь та навичок, необхідних для самостійних занять фізичною культурою та спортом; виховання стійкої потреби у веденні здорового способу життя; виховання морально-вольових якостей, таких як дисципліна, відповідальність, прагнення до перемоги; розвиток командного духу та взаємодопомоги.

Підготовка здійснюється за очною / дуальною / заочною формами навчання на трьох рівнях освіти зокрема:

  • першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, ОП «Фізична культура і спорт: інклюзивність та освіта». ОП готує фахівців з фізичної культури та спорту, які володіють знаннями та навичками роботи з людьми з різними фізичними можливостями; навчає принципам інклюзивності та єднання в спорті, розробляти та адаптувати програми фізичного виховання та спортивних тренувань для людей з різними потребами; дає можливість отримати практичний досвід роботи з інклюзивними спортивними командами й проектами та проводити науково-дослідницьку роботу в галузі інклюзивної фізичної культури та спорту.

Програма корисна для: людей з різними потребами, які прагнуть до активного способу життя та участі в спортивних змаганнях; фахівців у галузі фізичної культури та спорту, які прагнуть розширити свої знання та навички в галузі інклюзивної фізичної культури та спорту; освітніх закладів, які прагнуть розвивати інклюзивне середовище; суспільства в цілому, адже вона сприятиме соціальній інтеграції людей з різними потребами.

  • другого (магістерського) рівня вищої освіти, ОП «Фізична культура і спорт: рекреація та реабілітація». На цій програмі ви: отримаєте ґрунтовні знання у галузі фізичної культури і порту, рекреації та реабілітації; навчитеся розробляти та впроваджувати індивідуальні програми тренувань та оздоровчих заходів; оволодієте навичками роботи з людьми з різними фізичними можливостями та потребами; зможете допомагати людям покращити їхнє фізичне та емоційне здоров’я, а також якість життя.

Випускники програми можуть працювати тренерами, реабілітологами, фітнес-інструкторами, фахівцями з рекреації, брати участь у наукових проектах та публікувати свої результати.

  • третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, ОП «Фізична культура і спорт». Це ваш шанс зробити свій внесок у відновлення та розвиток української нації; провести ґрунтовні наукові дослідження; отримати престижну наукову ступінь; стати частиною динамічного та амбітного наукового колективу; допомогти людям вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися та жити без захворювань.

Дисципліни, що викладаються кафедрою:

  • Історія фізичної культури та спорту
  • Теорія і методика фізичного виховання
  • Теорія і методика адаптивного фізичного виховання
  • Фізичне виховання у загальноосвітніх закладах
  • Теорія і методика оздоровчої фізичної культури різних груп населення
  • Гімнастика з методикою викладання
  • Легка атлетика з методикою викладання
  • Спортивні та рухливі ігри з методикою викладання
  • Плавання з методикою викладання
  • Спортивні єдиноборства
  • Методика та техніка класичного масажу
  • Спортивна медицина
  • Спортивна метрологія
  • Олімпійський і професійний спорт
  • Загальна теорія підготовки спортсменів
  • Методи математичної статистики у фізичному вихованні та спорті
  • Фізкультурно-спортивна реабілітація в інклюзивному середовищі
  • Медико-соціальні основи здоров’я: гігієна та основи екології
  • Анатомія
  • Фізіологія людини
  • Біохімія та біохімія рухової активності
  • Долікарська медична допомога. Тактична медицина
  • Біомеханіка
  • Соціологія та  нормативно-правова база сфери фізичної культури і спорту
  • Основи управління, менеджменту та маркетингу у сфері фізичної культури і спорту
  • Лікувально-реабілітаційний  масаж
  • Рекреація у фізичній культурі різних груп населення
  • Фізична реабілітація в педіатрії
  • Фізична реабілітація в травматології та ортопедії
  • Фізична реабілітація при множинних захворюваннях
  • Менеджмент і маркетинг в реабілітації та рекреації
  • Управління у сфері фізичної культури та спорту
  • Теорія і методика підготовки кваліфікованих спортсменів
  • Методологія наукових досліджень у фізичній культурі і спорті
  • Методи наукових досліджень та статистична обробка даних у фізичній культурі і спорті

Матеріально-технічна база кафедри:

  • Спортивні зали;
  • Басейни;
  • Стадіони;
  • Тренажерні зали;
  • Інвентар для різних видів спорту.

Кафедра фізичної культури і спорту відіграє важливу роль у формуванні всебічно розвиненої особистості, готової до вирішення складних завдань сучасного життя.

Інформація про очільника кафедри

Факультет здоров'я людини

Адирхаєв Сослан Георгійович, доктор педагогічних наук, за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я) на тему «Теоретико-методичні основи навчання руховим діям й підвищення рухової активності студентів з обмеженими можливостями здоров’я», професор. Заслужений тренер України. Головний тренер збірної України з греко-римської боротьби серед ветеранів. Чемпіон США з греко-римської боротьби (2010).

Автор та співавтор більш ніж 100  наукових і методичних праць, в т.ч. 5 посібників і монографій.

Факультет здоров'я людини

Завідувачка кафедри – к.хім. наук, доцент, Захарова Ольга Іванівна

Наша пошта

ppt@snu.edu.ua

Загальна інформація про кафедру

Кафедра фармації, виробництва та технологій веде підготовку за рівнями вищої освіти бакалавр, магістр і доктор філософії за спеціальностями: 184 «Гірництво», 226 «Фармація, промислова фармація» та 263 «Цивільна безпека».

Наші контакти

е-mail: fiz_vykhov@snu.edu.ua;

тел. +38(066) 730-28-09;  +38(095) 680-21-72

В.о. завідувача кафедри – Завацький Юрій Анатолійович, доктор психологічних наук, професор;

Контакти: +38(066) 730-28-09 

е-mail: zavackij_ya@snu.edu.ua   

Вступне слово про кафедру:

      Головною метою кафедри є фізичне виховання здобувачів освіти, розвиток їх фізичної підготовленості та зміцнення здоров’я, адже фізичне виховання не тільки сприяє розвитку фізичних якостей, таких як сила, витривалість і гнучкість, але й виховує дисципліну, відповідальність та командний дух.

     На кафедрі працюють висококваліфіковані викладачі, які не лише передають студентам свої знання та навички, а й мотивують їх до здорового способу життя. Вони створюють сприятливі умови для занять спортом, забезпечують сучасний навчальний процес і підтримують спортивний дух серед студентської молоді.

     Крім того, кафедра фізичного виховання бере активну участь у проведенні різноманітних спортивних змагань, фізкультурно-оздоровчих заходів, що сприяє формуванню у студентства стійкої звички до занять фізичною культурою та спортом протягом усього життя.

Викладачі кафедри

Факультет здоров'я людиниЗавацький Юрій Анатолійович
– посада – в.о. завідувача кафедри
– вчене звання – професор
– науковий ступінь – доктор психологічних наук
– магістр з фізичного виховання, викладач фізичного виховання у закладах вищої освіти; магістр з психології фізичної реабілітації
– стаж роботи – 14 років
– основні напрямки наукових досліджень – психологія спорту; психогігієна спорту; психодіагностика в спорті; психологічні основи професійної майстерності викладача фізичної культури; психологічні основи формування особистості засобами фізичного виховання і спорту; психологія фізичної реабілітації
– загальна кількість публікацій – 151
– контактна інформація:  e-mail: zavackij_ya@snu.edu.ua  zavatski65@gmail.com; телефон +38(066) 730-28-09
Факультет здоров'я людиниШаповалова Валентина Андріївна
– посада – професор
– вчене звання – професор, Заслужений діяч науки і техніки України
– науковий ступінь – доктор медичних наук
– стаж роботи – 42 роки
– основні напрямки наукових досліджень – функціональна і фізична підготовленість дітей шкільного віку в онтогенезі – діагностика і оздоровлення молоді немедикаментозними засобами; фізична терапія та ерготерапія
– загальна кількість публікацій – 176
– контактна інформація: e-mail: shap18@snu.edu.ua
Факультет здоров'я людиниКривобогова Наталія Петрівна
– посада – старший викладач
– стаж роботи – 36 років
– основні напрямки наукових досліджень – теоретичні і методичні основи фізичного виховання; створення і реалізація оздоровчих і тренувальних програм
– загальна кількість публікацій – 20
– контактна інформація: e-mail: kriv18@snu.edu.ua
Факультет здоров'я людиниЛук’янюк Олександр Васильович
– посада – старший викладач
– стаж роботи – 32 роки
– основні напрямки наукових досліджень – використання вправ зі східних єдиноборств на заняттях фізичного виховання; спортивно-масова робота у студентських спортивно-оздоровчих таборах; хвороби цивілізації та здоров’я нації; основи фізичної терапії.
– загальна кількість публікацій – 40
– контактна інформація: e-mail: luki18@snu.edu.ua
 Факультет здоров'я людиниСколота Едуард Віталійович
– посада – доцент
– науковий ступінь – доктор філософії
– стаж роботи – 2 роки
– основні напрямки наукових досліджень – актуальні питання комплементарної/альтернативної медицини в оздоровчих практиках; синтез теорії і практики у навчально-методичному і клінічному забезпеченні здорового способу життя; роль соціального та емоційного інтелекту як найважливіший soft-skills XXI століття в освітньому процесі; загальна кількість публікацій – 20
– контактна інформація: е-mail: skolota@snu.edu.ua
Факультет здоров'я людиниСмирнова Олена Олександрівна
– посада – доцент кафедри
– вчене звання – доцент
– науковий ступінь – кандидат психологічних наук
– стаж роботи – 17 років
– докторантка кафедри фізичного виховання
– основні напрямки наукових досліджень – психологічні основи фізичної культури і спорту; психологія фізичної реабілітації; професійна діяльність психолога у спорті вищих досягнень; психологічна підготовка в спорті
– загальна кількість публікацій – 71
– контактна інформація: e-mail: smirnova@snu.edu.ua, телефон +38(050) 200-07-91

Кафедра здоровя людини є структурним підрозділом Університету, діяльність якого взаємоузгоджена з загальною місією та стратегією Університету. Кафедра забезпечує підготовку здобувачів вищої освіти бакалаврського  магістерського рівнів за спеціальностями:

Щодо складового стратегічного напрямку у діяльності кафедри ми надаємо пріоритетну увагу розвитку практичних навичок фізичних терапевтів та ерготерапевтів – майбутніх спеціалістів у галузі зміцнення та охорони здоров’я, підвищення якісних послуг фізичних терапевтів та ерготерапевтів.

Наша мета – надання якісної освіти та знань на кожному етапі підготовки здобувача вищої освіти та розкриття особистісного потенціалу кожного студента.

Незмінний пріоритет роботи кафедри:

  • Підготовка висококваліфікованих фахівців-професіоналів, які можуть працювати як в Україні, так і за кордоном;
  • Надання вичерпних теоретичних та практичних знань студентам, з врахуванням сучасних мінливих тенденцій розвитку суспільства;
  • Всебічна допомога та підтримка студентів у формуванні професійних навичок, а саме:
  • залучення до участі та виступів на науково-практичних конференціях;
  • щорічне розширення співпраці та кількості баз для проходження практики, включаючи освітні, медичні та реабілітаційні заклади різного рівня спеціалізації;
  • розвиток міжнародного співтовариства фахівців в області теорії та практики  вітчизняної та світової медицини.

До складу науково-педагогічного колективу кафедри входять доктори та кандидати наук. Наші викладачі систематично проходять курси підвищення кваліфікації та постійно приймають участь у міжнародних конференціях та симпозіумах.

Викладачі кафедри

Наші студенти – наша найбільша гордість та стимул продовжувати свою щоденну освітню діяльність.