Фото
У СНУ ім. В. Даля розпочалось навчання на безоплатних підготовчих курсах
22.07.2021

З 29 червня у СНУ ім. В. Даля стартував пілотний проєкт Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України безоплатного навчання на курсах  з підготовки до вступу до державних закладів вищої освіти молоді з числа осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія окремих районів Донецької та Луганської областей

 

Фото
У СНУ ім. В. Даля у річницю визволення Сєвєродонецька вшанували пам’ять загиблих захисників Батьківщини

Сім  років тому, 22 липня 2014 року відбулось звільнення м. Сєвєродонецька від незаконних військових формувань. У СНУ ім. В. Даля в цю річницю вшанували пам’ять загиблих захисників територіальної цілісності та незалежності України урочистим покладанням квітів до меморіальної дошки славному далівцю Юрію Гуртяку.

 

Фото
ГО «Фундація «Жіноча ініціатива» та Юридична клініка «PRO BONO» розпочинають реалізацію міні-ініціативи

ГО «Фундація «Жіноча ініціатива» та Юридична клініка «PRO BONO» розпочинають реалізацію міні-ініціативи «MediaClub Pro Bono: інноваційна, юридична та молодіжна медіа-студія».

 

Фото
У СНУ ім. В. Даля триває вступна кампанія
21.07.2021

З 14 липня у СНУ ім. В. Даля розпочалась вступна кампанія. На сьогодні до Приймальної комісії звернулись 1213 абітурієнтів, які подали 2300 заяв.

 

Фото
Друга робоча зустріч у Луганській області «Смарт-спеціалізація: процес підприємницького відкриття, EDP зустріч 2»
19.07.2021

У СНУ ім. В. Даля відбулася друга робоча зустріч команди Луганської області з розробки стратегії смартспеціалізації регіону, до складу якої входять науковці нашого університету. Регіональна робоча група у процесі підприємницького відкриття приступила до визначення проєктів інноваційного розвитку Луганщини із залученням наявного потенціалу хімічного комплексу.

 

Фото
Викладачки СНУ ім. В. Даля взяли участь у першому міжнародному академічному воркшопі в межах проєкту напряму ім. Жана Моне програми Еразмус +

Викладачки Кафедри політології та міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Олена Карчевська та Людмила Павлова стали учасниками першого міжнародного академічного воркшопу в межах проєкту напряму ім. Жана Моне програми Еразмус + «Відбудова потенціалу Європейських студій на українських територіях, що постраждали від конфлікту: осмислюючи виклики та генеруючи рішення» (5-10 липня 2021 р., м. Київ).

 

 


Корисні посилання