Print

ВСТУП БЕЗ ЗНО

Вступити на навчання до СНУ ім. В. Даля за результатами вступного іспиту (без проходження зовнішнього незалежного оцінювання) мають право особи (незалежно від віку), місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції та населені пункти, які розташовані на лінії зіткнення (дивись перелік) або, які переселилися з цих територій після 01 січня 2020 року та які завершили здобуття повної загальної освіти післі 14 квітня 2014 року.

Результати іспитів, статуси заяв, рейтинги… Назва закладу (код в ЄДЕБО) -> 21

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС – УКРАЇНА»

м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька 41 (навчальний корпус), аудиторія 101а

Зараховані особи: графік поселення, графік навчального процесу дивиться на сайті у вкладці “Студенту”.

Графік роботи: ПН-ПТ з 9:00 до 15:00, СБ-НД – вихідні.
Святкові дні – вихідні.

Вступники не рекомендовані за квотою 2 беруть участь у конкурсі на місця державного замовлення за загальную процедурою. Рейтингові списки будуть оприлюднені 27.08.2020.

СПИСОК РЕКОМЕНДОВАНИХ НА БЮДЖЕТ ЗА КВОТОЮ 2

Зазначені особи для зарахування за державним замовленням повинні виконати умови вступу: до 10:00 22 серпня надати оригінали документів про освіту на базі яких вступають (атестат/свідоцтво про повну загальну середню освіту…) та письмову заяву про виключення інших поданих заяв на місця державного замовлення.
Спеціальність ПІБ вступника Статус заяви КБ Пріоритет тип рекомендації на бюджет
014.01 Середня освіта (Українська мова і література) 6945030 Наталія Романівна Рекомендовано (бюджет) 151.84 1 За квотою 2
014.01 Середня освіта (Українська мова і література) 6888977 Вікторія Рекомендовано (бюджет) 143.863 1 За квотою 2
032 Історія та археологія 7053710 Аліна Геннадіївна Рекомендовано (бюджет) 164.788 1 За квотою 2
033 Філософія 7054933 Павло Федорович Рекомендовано (бюджет) 177.32 1 За квотою 2
035.041 Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська) 7054420 Микита Володимирович Рекомендовано (бюджет) 150.696 1 За квотою 2
035.041 Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська) 4772738 Вікторія Володимирівна Рекомендовано (бюджет) 156.052 1 За квотою 2
051 Економіка 7054943 Лідія Ігорівна Рекомендовано (бюджет) 156.624 4 За квотою 2
051 Економіка 7054714 Андрій Андрійович Рекомендовано (бюджет) 154.96 1 За квотою 2
051 Економіка 6926244 Соф`я Валеріївна Рекомендовано (бюджет) 191.36 1 За квотою 2
052 Політологія 7053841 Вікторія Павлівна Рекомендовано (бюджет) 153.92 2 За квотою 2
053 Психологія 7055318 Катерина Сергіївна Рекомендовано (бюджет) 163.124 1 За квотою 2
053 Психологія 5479073 Наталія Олексіївна Рекомендовано (бюджет) 145.86 2 За квотою 2
053 Психологія 7053776 Вікторія Миколаївна Рекомендовано (бюджет) 152.1 1 За квотою 2
061 Журналістика 7034091 Тетяна Володимирівна Рекомендовано (бюджет) 161.304 2 За квотою 2
071 Облік і оподаткування 7054644 Єгор Валерійович Рекомендовано (бюджет) 164.528 1 За квотою 2
071 Облік і оподаткування 5390684 Тетяна Сергіївна Рекомендовано (бюджет) 160.056 1 За квотою 2
071 Облік і оподаткування 6916438 Аліна Андріївна Рекомендовано (бюджет) 161.564 1 За квотою 2
072 Фінанси, банківська справа та страхування 6930863 Поліна Олександрівна Рекомендовано (бюджет) 154.596 3 За квотою 2
072 Фінанси, банківська справа та страхування 7008349 Діана Арсенівна Рекомендовано (бюджет) 149.24 3 За квотою 2
072 Фінанси, банківська справа та страхування 7044911 Юлія Юріївна Рекомендовано (бюджет) 148.148 1 За квотою 2
073 Менеджмент 7055332 Олексій Віталійович Рекомендовано (бюджет) 162.24 1 За квотою 2
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 6987785 Святослав Володимирович Рекомендовано (бюджет) 147.42 1 За квотою 2
081 Право 7054056 Денис Олександрович Рекомендовано (бюджет) 179.244 1 За квотою 2
081 Право 6952585 Ярослав Олександрович Рекомендовано (бюджет) 168.22 1 За квотою 2
101 Екологія 7054587 Тетяна Володимирівна Рекомендовано (бюджет) 142.784 2 За квотою 2
101 Екологія 4655410 Дарія Володимирівна Рекомендовано (бюджет) 140.816 3 За квотою 2
101 Екологія 7053970 Наталія Сергіївна Рекомендовано (бюджет) 141.67 1 За квотою 2
121 Інженерія програмного забезпечення 52738 Михайло Сергійович Рекомендовано (бюджет) 158.288 1 За квотою 2
121 Інженерія програмного забезпечення 7054868 Данііл Олексійович Рекомендовано (бюджет) 154.96 1 За квотою 2
121 Інженерія програмного забезпечення 7054897 Сергій Андрійович Рекомендовано (бюджет) 157.664 1 За квотою 2
121 Інженерія програмного забезпечення 6338618 Валентин Олексійович Рекомендовано (бюджет) 156.572 1 За квотою 2
121 Інженерія програмного забезпечення 7054673 Андрій Петрович Рекомендовано (бюджет) 154.908 1 За квотою 2
121 Інженерія програмного забезпечення 7042323 Олександр В`ячеславович Рекомендовано (бюджет) 155.584 1 За квотою 2
122 Комп’ютерні науки 7055360 Євгеній Олегович Рекомендовано (бюджет) 158.08 1 За квотою 2
122 Комп’ютерні науки 6860820 Олексій Павлович Рекомендовано (бюджет) 145.6 2 За квотою 2
123 Комп’ютерна інженерія 7055245 Дмитро Володимирович Рекомендовано (бюджет) 132.6 3 За квотою 2
123 Комп’ютерна інженерія 5494558 Кирило Романович Рекомендовано (бюджет) 139.308 1 За квотою 2
123 Комп’ютерна інженерія 7033790 Андрій Сергійович Рекомендовано (бюджет) 138.268 1 За квотою 2
126 Інформаційні системи та технології 7039015 Олексій Олександрович Рекомендовано (бюджет) 149.084 2 За квотою 2
131 Прикладна механіка 7058852 Руслан Борисович Рекомендовано (бюджет) 153.392 1 За квотою 2
131 Прикладна механіка 4304279 Олег Вікторович Рекомендовано (бюджет) 143.102 1 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 7055518 Максим Олександрович Рекомендовано (бюджет) 138.859 2 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 206825 Антон Олегович Рекомендовано (бюджет) 138.328 1 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 5933320 Тетяна Юріївна Рекомендовано (бюджет) 141.882 2 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 7055277 Євген Олександрович Рекомендовано (бюджет) 136.419 2 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 7055264 Олексій Олександрович Рекомендовано (бюджет) 142.306 2 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 6983614 Олексій Олександрович Рекомендовано (бюджет) 138.859 1 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 2986134 Михайло Михайлович Рекомендовано (бюджет) 138.275 1 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 7030927 Роман Євгенович Рекомендовано (бюджет) 136.154 1 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 7055571 Лілія Володимирівна Рекомендовано (бюджет) 146.974 1 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 3253718 Віталій Сергійович Рекомендовано (бюджет) 142.041 1 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 4908856 Янислав Володимирович Рекомендовано (бюджет) 136.207 1 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 4731982 Олег Володимирович Рекомендовано (бюджет) 131.062 1 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 5855966 Леонід Олексійович Рекомендовано (бюджет) 137.8 3 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 7043885 Олег Ігорович Рекомендовано (бюджет) 140.609 1 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 6854757 Владислав Євгенович Рекомендовано (бюджет) 138.328 2 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 6919162 Владислав Володимирович Рекомендовано (бюджет) 150.846 1 За квотою 2
151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології 5508652 Євген Віталійович Рекомендовано (бюджет) 142.253 2 За квотою 2
151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології 6994160 Руслан Олександрович Рекомендовано (бюджет) 145.08 3 За квотою 2
161 Хімічні технології та інженерія 7054588 Ганна Михайлівна Рекомендовано (бюджет) 150.103 1 За квотою 2
161 Хімічні технології та інженерія 7054479 Катерина Сергіївна Рекомендовано (бюджет) 136.843 1 За квотою 2
161 Хімічні технології та інженерія 4370426 Людмила Василівна Рекомендовано (бюджет) 142.636 5 За квотою 2
161 Хімічні технології та інженерія 5502316 Станіслав Олегович Рекомендовано (бюджет) 137.002 2 За квотою 2
171 Електроніка 7054965 Іван Андрійович Рекомендовано (бюджет) 177.79 1 За квотою 2
182 Технології легкої промисловості 5862455 Крістіна Віталіївна Рекомендовано (бюджет) 142.306 1 За квотою 2
182 Технології легкої промисловості 7054269 Микита Олегович Рекомендовано (бюджет) 142.041 1 За квотою 2
184 Гірництво 4642962 Микита Олександрович Рекомендовано (бюджет) 147.472 3 За квотою 2
184 Гірництво 3675924 Ігор Олексійович Рекомендовано (бюджет) 141.882 1 За квотою 2
184 Гірництво 7055201 Олексій Анатолійович Рекомендовано (бюджет) 140.715 1 За квотою 2
184 Гірництво 7054338 Юрій Миколайович Рекомендовано (бюджет) 130.104 3 За квотою 2
184 Гірництво 4630458 Максим Романович Рекомендовано (бюджет) 136.154 1 За квотою 2
184 Гірництво 5779227 Сергій Миколайович Рекомендовано (бюджет) 141.192 1 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 3810587 Віта Анатоліївна Рекомендовано (бюджет) 149.361 1 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 4701648 Михайло Андрійович Рекомендовано (бюджет) 144.852 1 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 4781788 Роман Сергійович Рекомендовано (бюджет) 144.587 1 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 3025225 Анатолій Олександрович Рекомендовано (бюджет) 143.738 1 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 4908536 Богдан Олександрович Рекомендовано (бюджет) 146.072 2 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 6940144 Марія Олександрівна Рекомендовано (бюджет) 166.493 1 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 7039858 Олексій Олександрович Рекомендовано (бюджет) 153.02 1 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 6983525 Максим Павлович Рекомендовано (бюджет) 148.304 3 За квотою 2
227 Фізична терапія, ерготерапія 6875859 Ілля Михайлович Рекомендовано (бюджет) 147.42 1 За квотою 2
231 Соціальна робота 7057421 Ірина Сергіївна Рекомендовано (бюджет) 166.088 2 За квотою 2
241 Готельно-ресторанна справа 7054783 Софія Євгенівна Рекомендовано (бюджет) 173.16 1 За квотою 2
242 Туризм 6890984 Аліна Артемівна Рекомендовано (бюджет) 152.558 2 За квотою 2
273 Залізничний транспорт 7060866 Ганна Геннадіївна Рекомендовано (бюджет) 146.55 1 За квотою 2
273 Залізничний транспорт 1776568 Яна Олександрівна Рекомендовано (бюджет) 151.058 1 За квотою 2
274 Автомобільний транспорт 7019651 Іван Андрійович Рекомендовано (бюджет) 146.125 1 За квотою 2
274 Автомобільний транспорт 7055089 Антон Олегович Рекомендовано (бюджет) 140.98 2 За квотою 2
274 Автомобільний транспорт 7055006 Данило Вячеславович Рекомендовано (бюджет) 140.503 1 За квотою 2
275.02 Транспортні технології (на залізничному транспорті) 4253483 Микита Сергійович Рекомендовано (бюджет) 143.155 1 За квотою 2
275.02 Транспортні технології (на залізничному транспорті) 7031037 Данііл Ігорович Рекомендовано (бюджет) 134.992 4 За квотою 2
275.03 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) 7055393 Валерій Володимирович Рекомендовано (бюджет) 144.057 1 За квотою 2
275.03 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) 7053975 Тетяна Ігорівна Рекомендовано (бюджет) 144.481 1 За квотою 2
292 Міжнародні економічні відносини 7055075 Мирослав Віталійович Рекомендовано (бюджет) 182.156 1 За квотою 2

+38 099 096 64 84

Приймальна комісія СНУ ім. В. Даля
donbas_ukraine_snu@ukr.net

КІЛЬКІСТЬ БЮДЖЕТНИХ МІСЦЬ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ

СПИСОК РЕКОМЕНДОВАНИХ НА БЮДЖЕТ ЗА КВОТОЮ 2

Спеціальність ПІБ вступника Статус заяви КБ Пріоритет тип рекомендації на бюджет
014.01 Середня освіта (Українська мова і література) 6945030 Наталія Романівна Рекомендовано (бюджет) 151.84 1 За квотою 2
014.01 Середня освіта (Українська мова і література) 6888977 Вікторія Рекомендовано (бюджет) 143.863 1 За квотою 2
032 Історія та археологія 7053710 Аліна Геннадіївна Рекомендовано (бюджет) 164.788 1 За квотою 2
033 Філософія 7054933 Павло Федорович Рекомендовано (бюджет) 177.32 1 За квотою 2
035.041 Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська) 7054420 Микита Володимирович Рекомендовано (бюджет) 150.696 1 За квотою 2
035.041 Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська) 4772738 Вікторія Володимирівна Рекомендовано (бюджет) 156.052 1 За квотою 2
051 Економіка 7054943 Лідія Ігорівна Рекомендовано (бюджет) 156.624 4 За квотою 2
051 Економіка 7054714 Андрій Андрійович Рекомендовано (бюджет) 154.96 1 За квотою 2
051 Економіка 6926244 Соф`я Валеріївна Рекомендовано (бюджет) 191.36 1 За квотою 2
052 Політологія 7053841 Вікторія Павлівна Рекомендовано (бюджет) 153.92 2 За квотою 2
053 Психологія 7055318 Катерина Сергіївна Рекомендовано (бюджет) 163.124 1 За квотою 2
053 Психологія 5479073 Наталія Олексіївна Рекомендовано (бюджет) 145.86 2 За квотою 2
053 Психологія 7053776 Вікторія Миколаївна Рекомендовано (бюджет) 152.1 1 За квотою 2
061 Журналістика 7034091 Тетяна Володимирівна Рекомендовано (бюджет) 161.304 2 За квотою 2
071 Облік і оподаткування 7054644 Єгор Валерійович Рекомендовано (бюджет) 164.528 1 За квотою 2
071 Облік і оподаткування 5390684 Тетяна Сергіївна Рекомендовано (бюджет) 160.056 1 За квотою 2
071 Облік і оподаткування 6916438 Аліна Андріївна Рекомендовано (бюджет) 161.564 1 За квотою 2
072 Фінанси, банківська справа та страхування 6930863 Поліна Олександрівна Рекомендовано (бюджет) 154.596 3 За квотою 2
072 Фінанси, банківська справа та страхування 7008349 Діана Арсенівна Рекомендовано (бюджет) 149.24 3 За квотою 2
072 Фінанси, банківська справа та страхування 7044911 Юлія Юріївна Рекомендовано (бюджет) 148.148 1 За квотою 2
073 Менеджмент 7055332 Олексій Віталійович Рекомендовано (бюджет) 162.24 1 За квотою 2
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 6987785 Святослав Володимирович Рекомендовано (бюджет) 147.42 1 За квотою 2
081 Право 7054056 Денис Олександрович Рекомендовано (бюджет) 179.244 1 За квотою 2
081 Право 6952585 Ярослав Олександрович Рекомендовано (бюджет) 168.22 1 За квотою 2
101 Екологія 7054587 Тетяна Володимирівна Рекомендовано (бюджет) 142.784 2 За квотою 2
101 Екологія 4655410 Дарія Володимирівна Рекомендовано (бюджет) 140.816 3 За квотою 2
101 Екологія 7053970 Наталія Сергіївна Рекомендовано (бюджет) 141.67 1 За квотою 2
121 Інженерія програмного забезпечення 52738 Михайло Сергійович Рекомендовано (бюджет) 158.288 1 За квотою 2
121 Інженерія програмного забезпечення 7054868 Данііл Олексійович Рекомендовано (бюджет) 154.96 1 За квотою 2
121 Інженерія програмного забезпечення 7054897 Сергій Андрійович Рекомендовано (бюджет) 157.664 1 За квотою 2
121 Інженерія програмного забезпечення 6338618 Валентин Олексійович Рекомендовано (бюджет) 156.572 1 За квотою 2
121 Інженерія програмного забезпечення 7054673 Андрій Петрович Рекомендовано (бюджет) 154.908 1 За квотою 2
121 Інженерія програмного забезпечення 7042323 Олександр В`ячеславович Рекомендовано (бюджет) 155.584 1 За квотою 2
122 Комп’ютерні науки 7055360 Євгеній Олегович Рекомендовано (бюджет) 158.08 1 За квотою 2
122 Комп’ютерні науки 6860820 Олексій Павлович Рекомендовано (бюджет) 145.6 2 За квотою 2
123 Комп’ютерна інженерія 7055245 Дмитро Володимирович Рекомендовано (бюджет) 132.6 3 За квотою 2
123 Комп’ютерна інженерія 5494558 Кирило Романович Рекомендовано (бюджет) 139.308 1 За квотою 2
123 Комп’ютерна інженерія 7033790 Андрій Сергійович Рекомендовано (бюджет) 138.268 1 За квотою 2
126 Інформаційні системи та технології 7039015 Олексій Олександрович Рекомендовано (бюджет) 149.084 2 За квотою 2
131 Прикладна механіка 7058852 Руслан Борисович Рекомендовано (бюджет) 153.392 1 За квотою 2
131 Прикладна механіка 4304279 Олег Вікторович Рекомендовано (бюджет) 143.102 1 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 7055518 Максим Олександрович Рекомендовано (бюджет) 138.859 2 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 206825 Антон Олегович Рекомендовано (бюджет) 138.328 1 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 5933320 Тетяна Юріївна Рекомендовано (бюджет) 141.882 2 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 7055277 Євген Олександрович Рекомендовано (бюджет) 136.419 2 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 7055264 Олексій Олександрович Рекомендовано (бюджет) 142.306 2 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 6983614 Олексій Олександрович Рекомендовано (бюджет) 138.859 1 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 2986134 Михайло Михайлович Рекомендовано (бюджет) 138.275 1 За квотою 2
133 Галузеве машинобудування 7030927 Роман Євгенович Рекомендовано (бюджет) 136.154 1 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 7055571 Лілія Володимирівна Рекомендовано (бюджет) 146.974 1 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 3253718 Віталій Сергійович Рекомендовано (бюджет) 142.041 1 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 4908856 Янислав Володимирович Рекомендовано (бюджет) 136.207 1 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 4731982 Олег Володимирович Рекомендовано (бюджет) 131.062 1 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 5855966 Леонід Олексійович Рекомендовано (бюджет) 137.8 3 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 7043885 Олег Ігорович Рекомендовано (бюджет) 140.609 1 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 6854757 Владислав Євгенович Рекомендовано (бюджет) 138.328 2 За квотою 2
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 6919162 Владислав Володимирович Рекомендовано (бюджет) 150.846 1 За квотою 2
151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології 5508652 Євген Віталійович Рекомендовано (бюджет) 142.253 2 За квотою 2
151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології 6994160 Руслан Олександрович Рекомендовано (бюджет) 145.08 3 За квотою 2
161 Хімічні технології та інженерія 7054588 Ганна Михайлівна Рекомендовано (бюджет) 150.103 1 За квотою 2
161 Хімічні технології та інженерія 7054479 Катерина Сергіївна Рекомендовано (бюджет) 136.843 1 За квотою 2
161 Хімічні технології та інженерія 4370426 Людмила Василівна Рекомендовано (бюджет) 142.636 5 За квотою 2
161 Хімічні технології та інженерія 5502316 Станіслав Олегович Рекомендовано (бюджет) 137.002 2 За квотою 2
171 Електроніка 7054965 Іван Андрійович Рекомендовано (бюджет) 177.79 1 За квотою 2
182 Технології легкої промисловості 5862455 Крістіна Віталіївна Рекомендовано (бюджет) 142.306 1 За квотою 2
182 Технології легкої промисловості 7054269 Микита Олегович Рекомендовано (бюджет) 142.041 1 За квотою 2
184 Гірництво 4642962 Микита Олександрович Рекомендовано (бюджет) 147.472 3 За квотою 2
184 Гірництво 3675924 Ігор Олексійович Рекомендовано (бюджет) 141.882 1 За квотою 2
184 Гірництво 7055201 Олексій Анатолійович Рекомендовано (бюджет) 140.715 1 За квотою 2
184 Гірництво 7054338 Юрій Миколайович Рекомендовано (бюджет) 130.104 3 За квотою 2
184 Гірництво 4630458 Максим Романович Рекомендовано (бюджет) 136.154 1 За квотою 2
184 Гірництво 5779227 Сергій Миколайович Рекомендовано (бюджет) 141.192 1 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 3810587 Віта Анатоліївна Рекомендовано (бюджет) 149.361 1 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 4701648 Михайло Андрійович Рекомендовано (бюджет) 144.852 1 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 4781788 Роман Сергійович Рекомендовано (бюджет) 144.587 1 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 3025225 Анатолій Олександрович Рекомендовано (бюджет) 143.738 1 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 4908536 Богдан Олександрович Рекомендовано (бюджет) 146.072 2 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 6940144 Марія Олександрівна Рекомендовано (бюджет) 166.493 1 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 7039858 Олексій Олександрович Рекомендовано (бюджет) 153.02 1 За квотою 2
192 Будівництво та цивільна інженерія 6983525 Максим Павлович Рекомендовано (бюджет) 148.304 3 За квотою 2
227 Фізична терапія, ерготерапія 6875859 Ілля Михайлович Рекомендовано (бюджет) 147.42 1 За квотою 2
231 Соціальна робота 7057421 Ірина Сергіївна Рекомендовано (бюджет) 166.088 2 За квотою 2
241 Готельно-ресторанна справа 7054783 Софія Євгенівна Рекомендовано (бюджет) 173.16 1 За квотою 2
242 Туризм 6890984 Аліна Артемівна Рекомендовано (бюджет) 152.558 2 За квотою 2
273 Залізничний транспорт 7060866 Ганна Геннадіївна Рекомендовано (бюджет) 146.55 1 За квотою 2
273 Залізничний транспорт 1776568 Яна Олександрівна Рекомендовано (бюджет) 151.058 1 За квотою 2
274 Автомобільний транспорт 7019651 Іван Андрійович Рекомендовано (бюджет) 146.125 1 За квотою 2
274 Автомобільний транспорт 7055089 Антон Олегович Рекомендовано (бюджет) 140.98 2 За квотою 2
274 Автомобільний транспорт 7055006 Данило Вячеславович Рекомендовано (бюджет) 140.503 1 За квотою 2
275.02 Транспортні технології (на залізничному транспорті) 4253483 Микита Сергійович Рекомендовано (бюджет) 143.155 1 За квотою 2
275.02 Транспортні технології (на залізничному транспорті) 7031037 Данііл Ігорович Рекомендовано (бюджет) 134.992 4 За квотою 2
275.03 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) 7055393 Валерій Володимирович Рекомендовано (бюджет) 144.057 1 За квотою 2
275.03 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) 7053975 Тетяна Ігорівна Рекомендовано (бюджет) 144.481 1 За квотою 2
292 Міжнародні економічні відносини 7055075 Мирослав Віталійович Рекомендовано (бюджет) 182.156 1 За квотою 2

ЯК ОТРИМАТИ СВІДОЦТВО (ЗА 9 КЛАС) АБО АТЕСТАТ (ЗА 11 КЛАС) ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

Щоб отримати свідоцтво (за 9 клас) та/або атестат (за 11 клас) державного зразка можно навчатися дистанційно, на екстернаті. Для цього:
  • Обери школу в Донецькій чи Луганській області
  • Повідомте про ваше рішення представника адміністрації обраної школи
  • Напишіть заяву на ім’я директора обраної школи з проханням зарахувати Вас на навчання у формі екстернату/дистанційно. Обов’язково вкажіть Ваші контактні телефони та електронні адреси. До заяви додайте скан-копії свідоцтва про народження (або паспорту) дитини та скани всіх документів про освіту які маєте. Особисто приезджати не потрібно. Пакет документів можна надіслати електронною поштою. Ви можете подати заяву до школи протягом навчального року без обмеження термінів.
  • Очікуйте на повідомлення від адміністрації школи про зарахування та починайте навчання.
  • Навчайся дистанційно. Можна за один навчальний рік пройти екстерном кілько класів. На сайті dostupnaosvita.com.ua є безкоштовні відеоуроки, презентації, тренінгові завдання з української мови, літератури, історії України. Реєстрація не потрібна.
  • В кінці навчального року особисто приїдь до школи та здай річне оцінювання, Державну підсумкову атестацію. Отримай освітні документи державного зразка – свідоцтво (за 9 клас) та/або атестат (за 11 клас).

ВСТУП БЕЗ АТЕСТАТА ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

  1. Прийди до Освітнього центру «Донбас-Україна» зі свідоцтвом про народження або паспортом;
  2. За допомогою спеціалістів Центру заповни освітню декларацію та заяву на екстернат;
  3. Наступного дня пройди письмове оцінювання з української мови та історії України й отримай довідку про проходження державної підсумкової атестації (ДПА). Середній бал документа про загальну освіту (або довідки) розраховується як середній бал атестації з цих двох предметів. Річне оцінювання у школі проводиться з 10 липня по 20 вересня!
  4. Подай документи до Приймальної комісії СНУ ім. В. Даля з 13.08.2020

    до 19.08.2020 р. для вступу на денну форму навчання за державним замовленням,

    до 27.09.2020 р. для вступу на денну та заочну форми навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.

  5. Склади вступні іспити з 13 серпня по 26 серпня при вступі на бюджет, з 13 серпня по 27 вересня при вступі на контракт.

ВСТУП З АТЕСТАТОМ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА БЕЗ ЗНО

  1. Прийди до Освітнього центру «Донбас-Україна» з атестатом про повну загальну середню освіту та свідоцтвом про народження або паспортом;
  2. Подай документи до Приймальної комісії СНУ ім. В. Даля з 13.08.2020

    до 19.08.2020 р. для вступу на денну форму навчання за державним замовленням,

    до 27.09.2020 р. для вступу на денну та заочну форми навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.

  3. Склади вступні іспити з 13 серпня по 20 серпня при вступі на бюджет, з 13 серпня по 27 вересня при вступі на контракт.

ВСТУП З АТЕСТАТОМ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА ТА З ЗНО

  1. Прийди до Освітнього центру «Донбас-Україна» з атестатом про повну загальну середню освіту, сертифікатом ЗНО та паспортом;
  2. Подай документи до Приймальної комісії СНУ ім. В. Даля з 13.08.2020:

    до 19.08.2020 р. для вступу на денну форму навчання за державним замовленням,

    до 23.10.2020 р. для вступу на денну та заочну форми навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.

ОСОБЛИВОСТІ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

  • Документи треба подавати особисто.
  • Факт проживання на території, де здійснюється АТО, підтверджується штампом в паспорті про місце реєстрації в населеному пункті відповідно до затвердженого переліку.
  • Свідоцтво про народження можна подавати особами незалежно від віку (при цьому обов’язково надається паспорт одного із батьків для підтвердження факту проживання у зоні АТО).
  • До приймальної комісії можна подавати атестат та додаток про повну загальну середню освіту державного зразка або довідку з Освітнього центру «Донбас-Україна» про успішне проходження підсумкової атестації. Довідка впродовж трьох місяців повинна бути замінена на документ про повну загальну середню освіту та додаток до нього.
  • Порядок прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення)

ПЕРЕЛІК НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

ПЕРЕЛІК населених пунктів, що знаходяться на території проведення антитерористичної операції, де неможливо забезпечити виконання стандартів освіти України та/або стабільний освітній процес

Донецька область

Міста обласного значення (у тому числі всі населені пункти, які адміністративно підпорядковані міським радам цих міст):

м. Авдіївка

м. Донецьк (у тому числі смт Ларине, с. Павлоградське, м. Моспине, смт Горбачево-Михайлівка, с. Бирюки, с. Вербова Балка, с. Гришки, с. Кисличе, с. Михайлівка, с. Новодвірське, с. Темрюк)

м. Торецьк (Дзержинськ) (у тому числі м. Залізне, смт Південне, смт Новгородське, смт Неліпівка, с-ще Валентинівка, с. Леонідівка, с-ще Суха Балка, с. Юр’ївка, смт Північне, смт Курдюмівка, с-ще Дачне, с-ще Диліївка, с-ще Дружба, с-ще Озарянівка, с-ще Шуми, смт Щербинівка, смт Петрівка, с-ще Кримське)

м. Горлівка (у тому числі смт Гольмівський, с-ще Гладосове, смт Пантелеймонівка, с. Рясне, с-ще Озерянівка, с. Михайлівка, с-ще Ставки, с-ще Широка Балка, с-ще П’ятихатки, с-ще Федорівка)

м. Дебальцеве

м. Докучаєвськ (у тому числі с-ще Ясне)

м. Єнакієве (у тому числі м. Бунге, смт Дружне, смт Софіївка, с. Новоселівка, с-ще Старопетрівське, смт Корсунь, с. Верхня Кринка, с. Кринички, с. Путепровід, с. Шевченко, с-ще Щебенка, с. Авіловка, с. Шапошникове)

м. Жданівка (у тому числі смт Вільхівка, с-ще Молодий Шахтар)

м. Кіровське

м. Макіївка (у тому числі смт Грузько-Зорянське, смт Високе, смт Грузько-Ломівка, смт Маяк, смт Межове, с-ще Холмисте, смт П’ятипілля, смт Вугляр, смт Гусельське, смт Колосникове, смт Холодне, с. Молочарка, с. Шевченко, смт Ясинівка, смт Землянки, смт Кринична, с-ще Василівка, с-ще Леб’яже, смт Нижня Кринка, смт Велике Оріхове, смт Липське, смт Лісне, с. Липове, с. Оріхове, с. Верхня Кринка, с-ще Алмазне, с. Красна Зоря,

с-ще Монахове, с-ще Новий Світ, с-ще Новомар’ївка, с. Новоселівка, с-ще Новомосковське) м. Сніжне (у тому числі смт Андріївка, смт Гірницьке, смт Бражине, смт Лиманчук, смт Никифорове, смт Залісне, смт Первомайський, смт Первомайське, смт Побєда, с-ще Балка, смт Сєверне, с-ще Молчалине, с-ще Сухівське) м. Харцизьк.

м. Хрестівка

м. Чистякове (Торез) (у тому числі смт Пелагіївка, смт Розсипне)

м. Харцизьк (у тому числі м. Зугрес, смт Миколаївка, с-ще Водобуд, с. Цупки, м. Іловайськ, с-ще Виноградне, с. Третяки, смт Зуївка, смт Троїцько-Харцизьк, смт Благодатне, смт Покровка, смт Шахтне, смт Широке, с. Півче, смт Гірне, с-ще Ведмеже)

м. Шахтарськ (у тому числі смт Контарне, смт Московське, смт Сердите, с-ще Дубове, с-ще Лобанівка, смт Стіжківське, с-ще Вінницьке, с-ще Чумаки, с-ще Вікторія, с-ще Гірне, с-ще Дорофієнко, с-ще Зарічне, с-ще Кищенко)

м. Ясинувата

Населені пункти:

с. Гнутове (м. Маріуполь)

смт Сартана (м. Маріуполь)

смт Талаківка (м. Маріуполь)

с-ще Ломакине (м. Маріуполь)

Амвросіївського району

Бахмутського (Артемівського) району:

смт Булавинське

с. Воздвиженка

смт Зайцеве

с-ще Зеленопілля

с. Кодема

с-ще Ступакове

с. Дебальцівське

с. Миколаївка (Кодемська сільська рада)

с. Миколаївка Друга

с-ще Новолуганське

с. Семигір’я

м. Світлодарськ

смт Миронівський

с. Миронівка

смт Луганське

с. Розсадки

с. Лозове

с. Красний Пахар

с. Криничне

с-ще Роти

с-ще Доломітне

с-ще Травневе

с. Дача

м. Вуглегірськ

смт Олександрівське

смт Оленівка

с. Весела Долина (Ольховатська селищна рада)

с-ще Данилове

с-ще Іллінка

с-ще Кам’янка

с-ще Рідкодуб

с-ще Булавине

с-ще Грозне

с-ще Каютине

с-ще Красний Пахар

с-ще Савелівка

с. Комуна

с. Калинівка

с. Логвинове

с. Новогригорівка

с. Нижнє Лозове

с. Санжарівка

смт Ольховатка

смт Прибережне

Бойківського району

Волноваського району:

с. Андріївка

с. Доля

с. Любівка

с-ще Малинове

с-ще Молодіжне

с-ще Новомиколаївка

смт Новотроїцьке

с. Пікузи

с-ще Нова Оленівка

смт Новотроїцьке

смт Оленівка

с-ще Петрівське (Оленівська селищна рада)

с. Червоне (Любівська сільська рада)

смт Андріївка

с-ще Бахчовик

с. Бердянське

с. Водяне

с. Виноградне

с. Гранітне

с-ще Дружне

с. Запорізьке

с. Заїченко

с. Кам’янка

с-ще Калинівка

с. Комінтернове

с. Лебединське (Лебединська сільська рада)

смт Мирне

с-ще Маловодне

с. Новогригорівка (Старогнатівська сільська рада)

с-ще Новомиколаївка

с. Новоселівка

с. Новоселівка Друга

с-ще Обільне

с. Орловське

с. Павлопіль

с. Піонерське

с. Приморське

с. Пищевик

с. Сопине

с. Старомар’ївка

с. Старогнатівка

с. Степанівка

с. Федорівка

с. Чермалик

с. Черненко

с. Широкине

с. Богданівка

с. Вікторівка

с. Новогнатівка

с. Миколаївка (Миколаївська сільська рада)

Мар’їнського району:

с. Кремінець

Продовження додатка 1

с. Луганське

смт Олександрівка

смт Старомихайлівка

с. Сигнальне

с. Березове

м. Красногорівка

м. Мар’їнка

с. Славне

с. Степне

с. Тарамчук

с. Солодке

с. Водяне (Степненська сільська рада)

с. Галицинівка

с. Карлівка

с. Новомихайлівка

с. Побєда

Новоазовського району

Старобешівського району

Бойківського (Тельманівського) району:

с. Богданівка

с. Вершинівка

с. Воля

с. Греково-Олександрівка

с. Григорівка

с. Дерсове

с. Запорожець

с. Зелений Гай

с. Зернове

с. Зорі

с. Іванівка

с. Білокриничне (Калініне)

с. Каплани

с. Конькове

с. Котляревське

с. Майорове (Красний Октябр)

с. Кузнецово-Михайлівка

с. Лукове

с. Миколаївка

с. Михайлівка

с. Мічуріне

с. Нова Мар’ївка

с. Новоолександрівка

с. Олександрівське (Октябрське) (Коньковська сільська рада)

с. Первомайське (Первомайська сільська рада)

с. Петрівське

с. Лавринове (Радянське)

с. Розівка

с. Садки

с. Самсонове

с. Свободне

с. Тавричеське

смт Бойківське (Тельманове)

с. Тернівка

с. Черевківське

с. Чумак

с. Шевченко

Торецького району:

смт Новгородське

Шахтарського району

Ясинуватського району:

с. Василівка

с. Веселе (Красногорівська сільська рада)

с. Веселе (Спартаківська сільська рада)

с-ще Бетманове (Красний Партизан)

с-ще Мінеральне

с. Спартак

с. Яковлівка

с-ще Крута Балка

с-ще Каштанове

с-ще Лозове (Пісківська сільська рада)

с. Водяне (Пісківська сільська рада)

смт Верхньоторецьке

с-ще Ласточкине

с-ще Опитне

с-ще Піски

с. Тоненьке

с-ще Кам’янка

с. Красногорівка

с-ще Невельське

с. Новоселівка Друга

с. Новобахмутівка

с. Первомайське

с. Троїцьке

с-ще Сєвєрне

с. Нетайлове

с. Новокалинове

Луганська область

Міста обласного значення (у тому числі всі населені пункти, які адміністративно підпорядковані міським радам цих міст):

м. Луганськ (у тому числі м. Олександрівськ, с-ще Зразкове, с-ще Тепличне, смт Катеринівка)

м. Алчевськ

м. Антрацит (у тому числі смт Боково-Платове, с-ще Лісне, с-ще Мельникове, с-ще Садовий, с-ще Христофорівка, смт Верхній Нагольчик, смт Дубівський, с. Оріхове, смт Кам’яне, смт Кріпенський, смт Щотове, с. Зелений Курган, с-ще Степове)

м. Брянка (у тому числі смт Южна Ломуватка, смт Вергулівка, смт Ганнівка, смт Ломуватка, смт Глибокий)

м. Голубівка (Кіровськ) (у тому числі смт Донецький, смт Криничанське, с-ще Криничне, с-ще Тавричанське)

м. Довжанськ (у тому числі м. Вознесенівка, смт Ведмеже, смт Павлівка, смт Кундрюче, с. Кондрюче, с-ще Хмельницький, смт Дубове, с-ще Прохладне, смт Вальянівське, с. Маловедмеже, с-ще Устинівка, с-ще Федорівка, смт Шахтарське, с-ще Киселеве)

м. Хрустальний (Красний Луч) (у тому числі м. Боково-Хрустальне, смт Садово-Хрустальненський, с-ще Трубний, м. Міусинськ, с. Корінне, с. Лісне, с. Новоєлизаветівка, м. Петрово-Красносілля, смт Федорівка, с-ще Буткевич, с-ще Вергулівське, с. Воскресенівка, смт Запоріжжя, с. Жереб’яче, с-ще Комендантське, смт Софіївський, смт Грушове, с-ще Давидівка, смт Хрустальне, смт Княгинівка, с-ще Хрустальний, смт Штерівка)

м. Сорокине (у тому числі м. Молодогвардійськ, с-ще Новосімейкіне, м. Суходільськ, смт Буран, смт Гірне, с-ще Широке, смт Ізварине, смт Краснодарський, смт Тепле, с-ще Світличне, смт Сєверний, смт Сєверо-Гундорівський, смт Урало-Кавказ, с-ще Західний)

м. Первомайськ

м. Ровеньки (у тому числі смт Любимівка, смт Великокам’янка, смт Кленовий, с. Коробкине, с-ще Покровка, смт Гірник, смт Михайлівка, смт Тацине, смт Нагольно-Тарасівка, с. Березівка, смт Новодар’ївка, с-ще Валянівськ, с-ще Калинівка, смт Картушине, с. Залізничне, с-ще Новоукраїнка, смт Ясенівський, с. Лобівські Копальні, с. Благівка, с. Грибуваха, с. Новодар’ївка, с. Платонівка, с. Улянівка)

м. Свердловськ

м. Кадіївка (у тому числі м. Алмазна, м. Ірміно)

Населені пункти:

Антрацитівського району

Сорокинського (Краснодонського) району

Лутугинського району

Новоайдарського району:

с. Сокільники

м. Щастя

с. Трьохізбенка

с. Кряківка

с. Оріхове-Донецьке

с. Лобачеве

с. Лопаскине

с. Кримське

с. Причепилівка

с. Райгородка

с. Муратове

с. Капітанове

с. Гречишкине

с. Дубове

с. Бахмутівка

с. Царівка

с. Деменкове

с. Дмитрівка

Перевальського району

Попаснянського району

Довжанського (Свердловського) району

Слов’яносербського району

Станично-Луганського району

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ТА ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

Конкурсний бал Заявника, який вступає на основі повної загальної середньої освіти, визначається як сума середнього балу документа про повну загальну середню освіту (або довідки), вступного іспиту (іспитів) або сертифікату (сертифікатів) з предмету (предметів), визначеного Правилами прийому, помножених на вагові коефіцієнти, що встановлюється Правилами прийому. Сума коефіцієнтів дорівнює одиниці. Заявники, які проходили річне оцінювання та державну підсумкову атестацію відповідно до Порядку користуються правом на першочергове зарахування. Також їх оцінки річного оцінювання з української мови та історії України можуть використовуватись в якості оцінок вступних іспитів. Вагові коефіцієнти: 0,1 – ваговий коефіцієнт середнього балу документа про повну загальну середню освіту (або довідки); 0,25 – ваговий коефіцієнт вступного іспиту з української мови; 0,45 – ваговий коефіцієнт другого обов’язкового вступного іспиту; 0,2 – ваговий коефіцієнт вступного іспиту з дисципліни відповідно до обраної спеціальності:  
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ КОНКУРСНІ ПРЕДМЕТИ
Обов’язкові За вибором*
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ І УПРАВЛІННЯ
051 Економіка Українська мова та література; Математика; Іноземна мова; Географія;
071 Облік і оподаткування Українська мова та література; Математика; Іноземна мова; Географія;
072 Фінанси, банківська справа та страхування Українська мова та література; Математика; Іноземна мова; Географія;
073 Менеджмент Українська мова та література; Математика; Іноземна мова; Географія;
075 Маркетинг Українська мова та література; Математика; Іноземна мова; Географія;
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Українська мова та література; Математика; Іноземна мова; Географія;
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН
014.02 Середня освіта (англійська мова) Українська мова та література; Іноземна мова; Історія України; Географія;
035.041 Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська) Українська мова та література; Іноземна мова; Історія України; Географія;
052 Політологія Українська мова та література; Історія України; Математика; Іноземна мова;
241 Готельно-ресторанна справа Українська мова та література; Іноземна мова; Географія; Математика;
242 Туризм Українська мова та література; Іноземна мова; Географія; Математика;
291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії Українська мова та література; Іноземна мова; Історія України; Математика;
292 Міжнародні економічні відносини Українська мова та література; Іноземна мова; Географія; Математика;
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ТРАНСПОРТУ ТА БУДІВНИЦТВА
133 Галузеве машинобудування Українська мова та література; Математика; Фізика; Іноземна мова;
191 Архитектура та містобудування Українська мова та література; Математика; Творчий конкурс
192 Будівництво та цивільна інженерія Українська мова та література; Математика; Фізика; Іноземна мова;
273 Залізничний транспорт Українська мова та література; Математика; Фізика; Іноземна мова;
274 Автомобільний транспорт Українська мова та література; Математика; Фізика; Іноземна мова;
275.02 Транспортні технології (на залізничному транспорті) Українська мова та література; Математика; Фізика; Іноземна мова;
275.03 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) Українська мова та література; Математика; Фізика; Іноземна мова;
ФАКУЛЬТЕТ ГУМАНІТАРНИХ НАУК, ПСИХОЛОГІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ
014.01 Середня освіта(українська мова і література) Українська мова та література; Історія України; Іноземна мова; Географія;
015.10 Професійна освіта (ком’ютерні технології) Українська мова та література; Математика; Фізика; Хімія; Біологія; Іноземна мова;
015.11 Професійна освіта (машинобудування) Українська мова та література; Математика; Фізика; Хімія; Біологія; Іноземна мова;
015.17 Професійна освіта (технологія виробів легкої промисловості) Українська мова та література; Математика; Фізика; Хімія; Біологія; Іноземна мова;
053 Психологія Українська мова та література; Математика; Біологія; Іноземна мова;
061 Журналістика Українська мова та література; Історія України; Математика; Іноземна мова;
227 Фізична терапія, ерготерапія Українська мова та література; Хімія або Біологія; Фізика; Математика;
231 Соціальна робота Українська мова та література; Історія України; Іноземна мова; Математика;
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРІЇ
101 Екологія Українська мова та література; Біологія; Математика; Хімія; Географія;
131 Прикладна механіка Українська мова та література; Математика; Фізика; Іноземна мова;
133 Галузеве машинобудування Українська мова та література; Математика; Фізика; Іноземна мова;
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Українська мова та література; Математика; Фізика; Іноземна мова;
161 Хімічні технології та інженерія Українська мова та література; Математика; Хімія; Біологія;
182 Технології легкої промисловості Українська мова та література; Математика; Фізика; Хімія; Біологія;
ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ЕЛЕКТРОНІКИ
121 Інженерія програмного забезпечення Українська мова та література; Математика; Фізика; Іноземна мова;
122 Комп’ютерні науки Українська мова та література; Математика; Фізика; Іноземна мова;
123 Комп’ютерна інженерія Українська мова та література; Математика; Фізика; Іноземна мова;
126 Інформаційні системи та технології Українська мова та література; Математика; Фізика; Іноземна мова;
151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Українська мова та література; Математика; Фізика; Іноземна мова;
171 Електроніка Українська мова та література; Математика; Фізика; Іноземна мова;
ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа Українська мова та література; Історія України; Математика; Іноземна мова;
032 Історія та археологія Українська мова та література; Історія України; Географія; Іноземна мова;
033 Філософія Українська мова та література; Історія України; Математика; Іноземна мова;
081 Право Українська мова та література; Історія України; Математика; Іноземна мова;
* – перший предмет є обов’язковим, другий є обов’язковими або за вибором, а третій предмет вступник обирає з зазначеного переліку за власним вибором

ІНТЕРНЕТ-ПЛАТФОРМА «ДОСТУПНА ОСВІТА»

dostupnaosvita.com.ua – інтернет-платформа «Доступна освіта», на якій розміщуються відеоуроки для підготовки до ДПА, ЗНО з української мови і літератури та історії України, покрокові інструкції щодо можливості дистанційного здобуття середньої освіти тощо
 

Спрощена процедура вступу до вищих навчальних закладів без ЗНО для мешканців території проведення АТО

 

 

Консультативна телефонна лінія Фонду «Відкрита політика» для школярів, абітурієнтів та студентів з Донбасу та Криму з питань здобуття української освіти +38 068 951 25 13 +38 050 550 54 11 (Viber/Telegram/WhatsApp/Skype: Dostupna Osvita) у робочі дні з 9:00 до 18:00 (з 13:00 до 14:00 – обідня перерва)