Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля відвідали Кам’янець-Подiльський державний ботанічний сад

Студенти  разом з викладачами на запрошення адміністрації Подільського державного університету відвідали ботанічний сад. Це не тільки живописне місце, а і освітньо-наукова база, де у  студентів є можливість проходити навчальну практику та лабораторні заняття з ботаніки, екології, фізіології рослин, кормовиробництва, садівництва та ландшафтного дизайну.

Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля відвідали Кам'янець-Подiльський державний ботанічний сад

Потрапивши на територію саду, студенти відразу поринули у рослинний світ.

Насамперед всіх вразила краса, різноманіття дерев, кущів, квітів, екзотичних і декоративних рослин.

Цікавим було те, що завдяки табличкам з детальним описом біля кожної рослини була можливість дізнатись для себе багато нової та цікавої інформації.

Студенти побували і в оранжереї з екзотичними рослинами. Тут зусиллями кількох поколінь ботаніків зібрано унікальну колекцію рослин різного географічного походження. Важливо, що молоде покоління мало змогу особисто побачити результат багаторічної кропіткої праці людей, які вклали душу в створення, розширення та підтримання саду в прекрасному стані.

Дуже приємно гуляти територією  та дихати свіжим повітрям,  насолоджуючись красою рослинного світу.

Студенти дуже вдячні адміністрації  Подільського державного університету та екскурсоводу за можливість не тільки побачити, а й доторкнутись до  краси унікальних природних щедрот.