Облаштування локації для СНУ ім. В. Даля в Дніпрі

Ректор Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Сергій Оковитий зустрівся з колегами зі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля – ректоркою Ольгою Поркуян та проректором з наукової роботи Олексієм Целіщевим для координації взаємодії служб двох ЗВО.

Облаштування локації для СНУ ім. В. Даля в Дніпрі

СНУ ім. В. Даля після переміщення з Луганську в Сєвєродонецьк у 2015 році наразі знову облаштовується на новому місці. Частина викладачів і студентів вже перебралися до Дніпра.

Облаштування локації для СНУ ім. В. Даля в Дніпрі

Далівці оглянули приміщення, які пропонуються їм для організації освітньої діяльності, і гуртожитки для проживання співробітників і студентів і залишилися задоволеними. До Дніпра також переїхали багато співробітників і студентів Сєвєродонецького політехнічного фахового коледжу на чолі з директором Євгеном Жученко.

Облаштування локації для СНУ ім. В. Даля в Дніпрі

Ольга Поркуян подякувала колегам з Дніпра за допомогу і теплий прийом.

Один коментар до “Облаштування локації для СНУ ім. В. Даля в Дніпрі”

1. Дякуємо колег за гостинність! – CНУ ім. В. Даля

[…] СНУ ім. В. Даля, що переселилися у Дніпро, разом зі своїми сім’ями відвідали концерт, який було […]

Коментарі закриті.