XХV міжнародна науково-технічна конференція „Технологія-2022”

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у XХV міжнародній науково-технічній конференції „Технологія-2022”, яка відбудеться 27 травня 2022 року у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля, м. Сєвєродонецьк.

Планується робота за напрямами:
1. Хімічна технологія та екологія.
2. Механічна інженерія.
3. Дизайн та технології виробів легкої промисловості.
4. Обчислювальна, вимірювальна техніка та комп’ютерна інженерія.
5. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
6. Економіка і підприємництво.
7. Публічне управління, менеджмент та маркетинг.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

За результатами конференції буде видано електронний збірник тез, що буде надіслано учасникам, на вказані при реєстрації електронні адреси.

Для участі в конференції необхідно направити в оргкомітет:
заявку учасника, тези доповіді, витяг з протоколу засідання кафедри або відділу з рекомендацією на опублікування поданих матеріалів на електронну адресу tekhnolohiia@snu.edu.ua

тема повідомлення «Конференція Технологія»;

• тези не підлягають додатковому редагуванню, тому вони мають бути ретельно перевірені;
  • відповідальність за висвітлений матеріал у тезах несуть автори доповідей;
  • відмови у прийомі тез до розгляду та публікації у випадку їх подання після 15 травня 2022 р.

Контактні телефони:
0509045549 Тарасов Вадим Юрійович
Приклад оформлення заяви та тез можна переглянути в інформаційному повідомленні.