Далівці продовжують розвивати універсальні компетенції майбутнього

Центром розвитку  Soft skills СНУ ім. В. Даля на одній з локацій, що  на Хмельниччині, було проведено тренінг для студентів «Універсальні компетентності. Зустріч друга». Його організаторами виступили викладачі кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу професорка Олена Хандій та доцентка Наталія Ткаченко за участі професора Євгена Овчаренка.

Далівці продовжують розвивати універсальні компетенції майбутнього

На заході були присутні представники всіх факультетів університету, в тому числі учасники першого тренінгу та нові, які з інтересом долучилися до вивчення технологій розвитку soft skills.

Далівці продовжують розвивати універсальні компетенції майбутнього

Студенти розглянули сутність понять «компетенція» та «компетентність» та відмінності між ними й визначили місце навичок soft skills в їх складі. Також студентами було підготовлено доповіді про ключові компетентності для навчання протягом життя, визначені Європейським Союзом, підкреслено їх значущість у майбутній професійній діяльності.

Далівці продовжують розвивати універсальні компетенції майбутнього

Під час тренінгу кожний студент пройшов тестування та визначив особистий рівень розвитку soft skills. Його результатом було складання колеса досягнень, у якому студенти відобразили компетентності, які потребують подальшого розвитку. Саме вони й стануть орієнтирами для подальшого розвитку під час наступних тренінгів.