Студенти СНУ ім. В. Даля – знавці олімпійських досягнень  мешканців Луганщини

Студенти СНУ ім. В. Даля взяли участь у брейн-рингу «Олімпійська Луганщина». Цей захід став спільний проєктом Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України та обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Команда «Паляниця»

В освітньому пізнавальному заході, що проводився в онлайн-форматі, взяли участь дві збірні команди здобувачів вищої освіти СНУ ім. В. Даля «Паляниця» та «Зоря», які змагалися між собою. У кожній команді було по 6 учасників (3 дівчини та 3 юнаки). Кожній команді було задано по 10 запитань з історії олімпійського руху Луганщини.

Команда «Зоря»

Переможцем заходу стала команда «Зоря», яка набрала найбільшу кількість ігрових балів та стала кандидатом на участь у наступному етапі змагань між закладами вищої освіти України.