У СНУ ім. В. Даля налагоджено освітній процес в нових умовах

У СНУ ім. В. Даля, незважаючи на виклики та проблеми нашого часу, проводяться заняття у повному обсязі.

Доцентка кафедри комп’ютерних наук та інженерії Марина Деркач пояснює:

«Наразі ми проводимо заняття у змішаному режимі, тому що ми можемо проводити їх як офлайн, так підтримується й режим онлайн. Для того, щоб здобувачі вищої освіти могли у повному обсязі отримати освітню послугу, навіть у таких важких умовах. Підтримуються і проводяться заняття як лекційного характеру, так і практичні і лабораторні заняття. Надаються консультації щодо проведення курсових робіт».

На одному з занять з дисципліни «Операційні системи», розповіла Марина Володимирівна, були розглянуті переваги та недоліки сучасних операційних систем, згадані операційні системи, які використовуються для роботи на мобільних пристроях, також серверні операційні системи, визначені переваги  Windows 11 для того, щоб мати змогу поширювати і розповсюджувати новий дистрибутив цієї системи. Розгляд теми закінчився виконанням практичних завдань.

Зараз заняття проводяться в аудиторіях, наданих на локації на Хмельниччині. А у перші дні після переміщення університету викладачі влаштовували пари навіть у гуртожитських кімнатах студентів.


✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!