Далівки долучилися до онлайн-марафону корисних порад для молоді

Керівниця Центру розвитку кар’єри та підтримки підприємництва СНУ ім. В. Даля Олена Федорова та фахівчиня Центру Валерія Братішко взяли участь у роботі групи психологічної підтримки в рамках онлайн-марафону корисних порад для молоді #ВсеБудеУкраїна від Career Hub на платформі Zoom. Також їм допомагали психологині Анастасія Головенко  та Анастасія Глазкова.

Експертна платформа Career Hub  у рамках марафону #ВсеБудеУкраїна відкрила групу психологічної підтримки для надання можливості громадянам поділитися наболілим в безпечному оточенні. 

Ця група підтримки допоможе:

  • краще розуміти свої почуття та емоції;
  • зрозуміти як ми переживаємо стрес, реагуємо на нього та як можемо допомогти собі швидше адаптуватися до нових умов;
  • висловити свої емоції та почуття (як позитивні, так і негативні) та отримати підтримку, розуміння і відчуття спільності з іншими людьми;
  • відчути, що ви не самі і що ми разом крокуємо до нашої спільної перемоги.

Організаторами онлайн-марафону корисних порад для молоді стали експертна платформа Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді та спорту України.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Платформа Career Hub допомагає визначитися з вибором професії та планувати майбутню кар’єру, отримати якісну освіту для професійної самореалізації, розвивати навички, а також підготуватися до роботи майбутнього.


✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!