Вчимося працювати в команді

У СНУ ім. В. Даля відбувся третій тренінг з розвитку soft skills, спрямований на розвиток навичок студентів з командної роботи, підготовлений керівником Центру розвитку Soft skills університету Наталією Ткаченко за участю викладачів кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу професорки Олени Хандій і професора Євгена Овчаренка.

У заході взяли участь студенти різних факультетів, які вже склали  команду постійних зацікавлених у розвитку власних надпрофесійних навичок учасників тренінгів, що проводить Центр.

На тренінгу студенти виконали вправи для набуття навичок командоутворення та командної роботи, під час яких мали можливість краще пізнати одне одного, працювати у команді та відчути на собі позитивні сторони командної підтримки, сумісних можливостей щодо вирішення поставлених завдань та зрозуміти, що в команді працює принцип синергії, який надає можливості для забезпечення більш продуктивної роботи гуртом. До того ж під час заходу студенти мали можливість прокачати свої комунікативні, аналітичні здібності та навички з прийняття рішень. Підсумком тренінгу та закріпленням вивченого під час минулих занять стало складання студентами кросворду з використанням пазлів.

Загалом на тренінгах Центру розвитку SOFT SKILLS використовуються ігрові технології та інтерактивні методи навчання, які дозволяють розвивати м’які навички студентів.


✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!