Проблеми та перспективи жінок-науковиць у воєнний час обговорили на науковій конференції

Представниці СНУ ім. В. Даля доцентка кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності, кандидатка  філософських наук Марія Щербина та аспірантка спеціальності  «Культурологія» Анастасія Шкеть (науковий керівник Марія Щербина) взяли участь  у науковій конференції VOICES FROM UKRAINE: HISTORY OF WOMEN PHILOSOPHERS AND SCIENTISTS IN THE SITUATION OF WAR. Її було проведено у м. Падерборн (Німеччина) на базі Університету Падеборна в  форматі оффлайн/онлайн.

Захід було організовано за ініціативи завідувачки кафедри філософії Харківського національного медичного університету, директорки Центру гендерних досліджень Катерини Карпенко та Director of the Center for the History of Women Philosophers and Scientists, Head of the Department of Philosophy at Paderborn University, професорки Рут Едіт Гагенгрубер.

У ході конференції було обговорено проблеми та перспективи жіноцтва, зокрема жінок-науковиць, у воєнний час, в тому числі під час військової агресії Російської Федерації проти України.