Презентація магістерських освітніх програм на Факультеті міжнародних відносин

Презентація магістерських освітніх програм для здобувачів вищої освіти, що закінчують навчання та отримують диплом бакалавра відбулася на Факультеті міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля.

Презентація магістерських освітніх програм на Факультеті міжнародних відносин

Увазі студентів було запропоновано такі освітні програми: 011 «Освітні, педагогічні науки», 014. 021 «Середня освіта (англійська мова і література)», 242 «Туризм», 292 «Міжнародні економічні відносини».

Презентація магістерських освітніх програм на Факультеті міжнародних відносин

Під час презентації всі бажаючі мали можливість ближче познайомитися із фокусом та специфікою кожної програми, задати запитання їхнім гарантам чи членам проєктної групи.

Презентація магістерських освітніх програм на Факультеті міжнародних відносин

Також під час заходу відповідальний реєстратор вступної кампанії до магістратури від факультету Наталія Пшенічна розповіла про особливості та етапи вступної кампанії 2022 року.

Наприкінці презентації було анонсовано «День відкритих дверей» університету, що відбудеться 4.06.2022.