СНУ ім. В. Даля обмінюється досвідом з європейськими університетами

В.о. декана Факультету міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля, доцентка Олена Козьменко взяла участь в Міжнародному семінарі «International Collaboration Seminar for Capacity Building on Submitting Horizon Europe Proposals» в Талліннському Університеті.

Протягом двох днів науковці та представники європейських університетів мали змогу обмінятися досвідом щодо реалізації наукових проєктів, налагодити міжнародні зв’язки щодо співпраці в галузі освітніх інновацій, навчання протягом усього життя, цифрових трансформацій, інклюзивної освіти, захисту навколишнього середовища тощо. Представники університетів Естонії та Естонської дослідницької ради представили презентації щодо можливостей проєктів «Horizon Europe (Pillar II)», «ERA Talents» та ін.

СНУ ім. В. Даля обмінюється досвідом з європейськими університетами

У роботі семінару взяли участь Janika Leoste, Koidu Saia (Tallinn University, Tallinn, Estonia), Branko Andij (Johan Kepler University, Linz, Austria), Simon Molnár (Óbuda University, Budapest, Hungary University of Novi Sad), Ugljesa Marjanovic and Slavko Rakic (Serbia), Kalle Tammemäe (Tallinn University of Technology), Märt Aro (Nordic EdTech Forum/DreamApply, Estonia), Aivar Usk (Estonian Electronics Industries Association), Kadri Mäger (Tallinn University, Estonia), Luis Pastor and Piedad Tolmos Rodríguez-Piñero (King Juan Carlos University, Madrid, Spain), Cristina Popescu and Ann-Christin Faix (Bielefeld University, Germany), Marina Shapira (University of Stirling, Scotland), Pavel Smutný (Technical University of Ostra va, Czech Republic), Sirpa Laitinen-Vaananen (JAMK University of Applied Sciences, Finland), Jussi Okkonen (Tampere University, Finland), які представили свої університети та надали приклади вдалої реалізації міжнародних проєктів.

СНУ ім. В. Даля обмінюється досвідом з європейськими університетами

Більш докладно про участь у новому проєкті ERA Talents можна дізнатися за посиланням https://ncpwidenet.eu/