Майбутні юристи вивчали практику Європейського суду

Студенти та викладачі Юридичного факультету СНУ ім. В.  Даля долучилися до тренінгу «Застосування практики ЄСПЛ при розгляді кримінальних проваджень про корупцію», організованого ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу.

Учасники заходу опрацювали питання та практичні кейси з реалізації практики ЄСПЛ (Європейського суду з прав людини) оцінки розслідування та судового розгляду кримінальних правопорушень, пов’язаних з корупцією при збиранні доказів, а також застосування практики ЄСПЛ при розгляді кримінальних проваджень про корупційні правопорушення Вищим антикорупційним судом та Верховним Судом тощо.

Майбутні юристи вивчали практику Європейського суду

Колектив Юридичного факультету висловив подяку тренеру та організаторам за можливість актуалізації знань та опанування практичних навичок, чітку організацію навчання та мотивуюче спілкування.

Фото: СНУ ім. В. Даля, ПРООН в Україні