Представниці СНУ ім. В. Даля стали учасницями міжнародного освітнього проєкту

Доцентки кафедри хімічної інженерії та екології Інна Кравченко та Марина Ожередова взяли участь у серії вебінарів тренінгу з підвищення кваліфікації “Інноваційна педагогіка у водних освітніх програмах вищої школи”, організованих Норвезьким університетом природничих наук у рамках міжнародного освітнього проєкту Водна Гармонія – 2.

Тематика 11 вебінарів – від сучасних інтерактивних методів навчання та рекомендацій щодо підготовки наукових публікацій до сучасних інструментальних методів вимірювань та інформаційного моделювання будівель.

До вебінарів були залучені професори з університетів Норвегії (Норвезький університет природничих наук), США (Університет штату Мічиган; Колумбійський університет; Університет Вашингтону), Польщі (Вармінсько-Мазурський університет) та фахівці норвезьких компаній DOSCON та Norsk Wavin (випускники НТУУ КПІ та ДВНЗ УДХТУ).

Представниці СНУ ім. В. Даля стали учасницями міжнародного освітнього проєкту

Різноманітна тематика вебінарів дозволила взяти участь у тренінгу широкому колу викладачів, студентів та фахівців підприємств. Загалом вебінари тренінгу відвідало більше 200 осіб з університетів та підприємств Норвегії, України, Молдови, Казахстану, Таджикистану, Киргизії, США, Польщі. Загальна кількість університетів учасників тренінгу – 30, з них з України – 16.