Науковиці Факультету інженерії успішно закінчили сертифікаційний курс з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності

Доцентки кафедри хімічної інженерії та екології Інна Кравченко та Вікторія Мохонько успішно закінчили сертифікаційний курс для виконавців звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності (рівень «ADVANCED») від Професійної асоціації екологів України в рамках договору про співпрацю з ТОВ «ЛЕКСТАТУС ГРУП» (м. Київ).

Курс складався з 12 модулів, які охоплювали детальний опис впливу планованої діяльності на компоненти довкілля. Матеріал курсу підготовлений відповідно до актуальних законодавчих вимог в сфері розробки звітів ОВД (оцінки впливу на довкілля).

Оцінка впливу на довкілля призначена для виявлення характеру, інтенсивності і ступеня небезпеки впливу будь-якого виду планованої господарської діяльності на стан довкілля і здоров’я населення.

Проведення ОВД майбутньої господарської й іншої діяльності сприяє ухваленню екологічно грамотних управлінських рішень при реалізації господарської й іншої діяльності.