СНУ ім. В. Даля бере участь у проєкті «Ініціатива єднання»

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля бере участь у міжнародному проєкті «Ініціатива єднання» (Twinning Initiative), який реалізується за сприяння Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту в партнерстві з Асоціацією університетів Великобританії та Cormack Consultancy Group.

Компанія Cormack Consultancy Group сприяє налагодженню співпраці українським закладам вищої освіти з університетами-побратимами у Великобританії за схожим профілем, спеціальностями, програмами. Метою «Ініціативи Єднання» є налагодження співпраці між університетами України, Великої Британії, США та створення довгострокових стратегічних альянсів між університетами.

СНУ ім. В. Даля бере участь у проєкті «Ініціатива єднання»

8 серпня 2022 року відбулася робоча зустріч далівців із Чарльзом Кормаком та представниками університету-побратима – Royal Holloway University of London, Великобританія.

СНУ ім. В. Даля бере участь у проєкті «Ініціатива єднання»

Royal Holloway university in London входить в число 25 найкращих університетів об’єднаного королівства. Це класичний університет, який веде свою історію з 1849 року. Кількість студентів – близько 12 тисяч. Слоган «Esse quam videri», що означає «Бути, а не вважатися».

СНУ ім. В. Даля бере участь у проєкті «Ініціатива єднання»

Користуючись нагодою, ректорка  СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян висловила слова вдячності колегам із Великобританії за підтримку, допомогу, яку отримує наша держава від уряду Великобританії та кожного британця.

СНУ ім. В. Даля бере участь у проєкті «Ініціатива єднання»

Під час зустрічі було представлено міжнародний, освітній та науковий профіль СНУ ім. В. Даля, обговорено перспективи подальшого співробітництва, зокрема питання академічної мобільності викладачів та здобувачів вищої освіти, розвитку наукового співробітництва, участі в спільних грантових проєктах.

СНУ ім. В. Даля бере участь у проєкті «Ініціатива єднання»

Були також обговорені окремі питання підтримки переміщених університетів. СНУ ім. В. Даля висловлює щиру подяку пану Чарльзу Кормаку та його команді за результативну організацію комунікацій та процесу співробітництва.