Вітання з Днем захисника та захисниці України

Їх 107. Та навіть більше. Тих, хто поміняв ноутбуки на зброю. Тих, хто хотів навчатися і стати економістами, аграріями, юристами, програмістами, інженерами, психологами, а стали захисниками Батьківщини.

107 студентів і випускників Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля і Луганського національного аграрного університету поповнили ряди ЗСУ і ТрО з початком повномасштабного вторгнення. П’ятеро з них загинули, є полонені і поранені. Саме цих молодих людей будуть відтепер вітати з одним з головних свят нашої країни – Днем захисника та захисниці України. Або згадувати як про Героїв.

На честь свята шлемо сердечні вітання  батькам і матерям солдатів і їхнім родинам. А всім, хто стоїть за наше життя і свободу, бажаємо міцних сил і незломленої віри, зберігати доброту в серці, обов’язкової удачі, надійного Покрову Божої Матері і щоб завжди було куди повернутися.

Вітаємо усіх зі святом, яке для кожного українця набуло нового значення!