Відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція «Пріоритети розвитку фінансів, менеджменту та маркетингу: традиції, моделі, перспективи»

IX Міжнародна науково-практична конференція «Пріоритети розвитку фінансів, менеджменту та маркетингу: традиції, моделі, перспективи» відбулася на факультеті економіки і управління СНУ ім. В. Даля. Проведення кожного року цієї міжнародної конференції стало вже традицією на факультеті.

Організатори конференції, колективи кафедр фінансів та банківської справи, публічного управління, менеджменту та маркетингу продовжують активну наукову діяльність, висвітлюючи наукові здобутки факультету економіки і управління перед широкою науковою спільнотою та здійснюючи обмін передовим досвідом та знаннями з представниками інших вітчизняних та зарубіжних наукових закладів, підприємств, організацій та органів державної влади.

Цього року учасниками конференції стали: науковці з Університету «КРОК» (м. Київ), Українського католицького університету (м. Львів), Інституту економіко-правових досліджень НАН України (м. Київ), Університету банківської справи (м. Львів), представники Пенсійного фонду і Казначейства Луганської області, Фінансового управління Луганської ВЦА, Луганської обласної служби зайнятості, АТ «Ощадбанк», АТ КБ «Приватбанк», а також колеги з Польщі, Казахстану, Литви.

Основною ціллю конференції став обмін баченням, ідеями, креативними підходами та результатами наукових досліджень в площині трансформацій в українській та міжнародній економіках та фінансах під впливом глобальних викликів, що постали перед Україною внаслідок військової агресії російської федерації.