Науковці СНУ ім. В. Даля працюють над підвищенням енергоефективності України

Доценти Факультету інженерії СНУ ім. В. Даля взяли участь у Міжнародній конференції «Energy Smart Systems – 2022», організованій Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Захід був присвячений науково-технічним і економічним проблемам побудови Energy Smart Systems – Smart Grid, які відіграють важливу роль в енергозбереженні й підвищенні енергоефективності країни, що наразі стає все більш актуальною проблемою.

Науковці СНУ ім. В. Даля працюють над підвищенням енергоефективності України

Результатами досліджень та новим досвідом в напрямку побудови та експлуатації Energy Smart Systems поділилися вчені і фахівці галузі.

Науковці СНУ ім. В. Даля працюють над підвищенням енергоефективності України

У конференції взяли участь доценти кафедри електричної інженерії Юлія Романченко, Інна Мелконова, Костянтин Філімоненко, Ніна Філімоненко, Марина Морнева й доцент кафедри машинобудування та прикладної механіки Григорій Мелконов, тези доповіді якого були написані під керівництвом професора кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки Київського національного університету технологій та дизайну Ірини Шведчикової.