Науковці й студенти СНУ ім. В. Даля взяли участь у міжнародній конференції/виставці «Earth, Energy, and Environment (E3)»

Викладачі кафедри хімічної інженерії та екології Факультету інженерії СНУ ім. В. Даля разом із студентами спеціальності «161 – Хімічні технології та інженерія» взяли участь у міжнародній конференції/виставці «Earth, Energy, and Environment (E3)», що проходила у Marietta College (USA).

Ця ініціатива об’єднує студентів, викладачів, спеціалістів і експертів, які вивчають науки про Землю, енергетику й навколишнє середовище.

На заході міжнародні компанії й організації, що працюють в екологічній та енергетичній галузях, демонстрували свою діяльність і навчали присутніх сучасним тенденціям у своїх сферах.

У конференції взяли участь спеціалісти  University of Southern California, NASA Jet Propulsion Laboratory, Colorado School of Mines, University of Houston, University of Utah, Imperial College London, Marietta College, TPI Composites, Inc й інших компаній та організацій.

Міжнародні експерти та фахівці висвітили такі актуальні теми, як «Енергетична безпека: європейський приклад», «Моніторинг якості повітря за допомогою даних дистанційного зондування», «Роль нафтового інжинірингу в енергетиці майбутнього», «Науки про Землю та навколишнє середовище в посушливих районах: майбутні виклики та глобальні наслідки», «Низьковуглецева нафтова інженерія», «Роль управління викидом вуглецю в енергетичному переході», «Майбутнє геотермальної енергії», «Водень і аміак як джерела енергії майбутнього», «Уловлювання та управління вуглецем», «Потік у пористих середовищах під час енергетичного переходу», «Роль енергії в сталому розвитку», «Майбутнє вітроенергетики» й «Перспективи енергетики та роль нафтової інженерії».

У заході взяли участь професори кафедри хімічної інженерії та екології Ірина Глікіна й Тетяна Римар, доценти Інна Кравченко і Євген Зубцов разом із студентами спеціальності «161 – Хімічні технології та інженерія», зокрема студентка групи ХТ-22дм Олена Конюхова.