Представники СНУ ім. В. Даля поділилися досвідом впровадження дуальної форми освіти

Представники Факультету інженерії СНУ ім. В. Даля взяли участь в роботі конференції «Впровадження дуальної форми здобуття освіти (ДФЗО): партнерство бізнесу та закладів освіти», що відбулась в онлайн-форматі.

СНУ ім. В. Даля після переміщення у м. Київ зосередився на відродженні дуальної форми здобуття освіти та активно вибудовує мережу підприємств-партнерів ДФЗО зі всієї України.

Організаторами конференції виступили Громадська організація «Українська асоціація маркетингу» та проєкт USAID “Економічна підтримка України”.

З вітальним словом до учасників конференції звернулись генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України Олег Шаров, старша менеджерка з розвитку трудового потенціалу Проєкту USAID “Економічна підтримка України” Сніжана Леу-Севериненко й президент ГО «Українська Асоціація Маркетингу» Ірина Лилик.

У процесі роботи конференції відбулись панельні дискусії за темами: «Всі сторони партнерства: що пропонують та потребують від роботодавців заклади освіти в межах ДФЗО» й «Досвід підприємств України із впровадження дуальної форми здобуття освіти».

Також учасники заходу ознайомились із корисними ресурсами для поглибленого вивчення питання організації навчання за ДФЗО та прослухали щорічний звіт щодо впровадження ДФЗО.

При підведенні підсумків конференції всі учасники погодились із доцільністю подальшого впровадження ДФЗО в університетах і на підприємствах, а також наголосили на необхідності розширення мережі роботодавців, що можуть виступати партнерами у впровадженні ДФЗО.

У конференції взяли участь декан Факультету інженерії СНУ ім. В. Даля Сергій Кудрявцев і в.о. завідувача кафедри фармації, виробництва та технологій Вадим Тарасов.