Ольга Поркуян відвідала штаб-квартиру НАТО

Ректорка СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян відвідала штаб-квартиру НАТО разом з групою представників академічної спільноти України. У складі групи також були: ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ректор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, президент Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Ольга Поркуян відвідала штаб-квартиру НАТО

Колеги-освітяни разом із директором Ради зовнішньої політики «Українська призма», старшим експертом Центру “Нова Європа” та членом Захисту національних інтересів «АНТС» взяли участь в обговоренні з провідними експертами НАТО поточного політичного порядку денного #NATO, відносин між НАТО та Україною, співпраці НАТО з Україною в рамках програми «Наука заради миру та безпеки», кліматичної та енергетичної політики Альянсу та стратегічних комунікацій НАТО.

Ольга Поркуян відвідала штаб-квартиру НАТО

Дводенний візит був організований Відділом громадської дипломатії НАТО за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.