Авторитетний вчений провів лекцію з нанокаталізу для студентів та викладачів СНУ ім. В. Даля

Відбулася друга онлайн-лекція професора університету Кордоби (Іспанія) Рафаеля Луке на тему «Nanocatalysis», організована кафедрою фармації, виробництва та технологій СНУ ім. В. Даля.

Професор Луке має чималий досвід проведення наукових досліджень в галузі нанокаталізу та перетворення органічної сировині та різноманітних відходів у продукти з високою доданою вартістю. У цій галузі він має значну кількість високоцитованих публікацій.

На лекції були присутні викладачі, аспіранти та студенти Факультету інженерії.

Під час лекції були обговорені питання синтезу наночастинок, спосіб їх отримання і стабілізації та інші особливості нанокаталізу. Лектор розкрив основні сучасні напрямки розвитку нанокаталізу у сферах матеріалознавства, гетерогенного каталізу, біопалива та екологічних хімічних методів у синтетичній органічній хімії.