Майбутні менеджери студіювали особливості організації проєктної освіти

Здобувачі вищої освіти 1-го та 2-го курсу спеціальності 073 Менеджмент Факультету економіки і управління СНУ ім. В. Даля  взяли участь у науковому міжнародному стажуванні «Фандрайзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід».

Організаторами заходу стали: фундація «Зустріч» (Польща) спільно з кафедрою Польсько-Українських Студій Ягеллонського університету (Польща), Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (Україна) й громадською організацією «Соборність» (Україна).

Майбутні менеджери студіювали особливості організації проєктної освіти

Плідна співпраця завершилася розробкою цікавих проєктів:

• «Формування навичок розумної спеціалізації для сталого регіонального розвитку» (Максим Шатілов)
  • «Формування Soft Skills у здобувачів вищої освіти в умовах дистанційного навчання» (Юлія Акименко й Данило Мерщанський)
  •  «Психологічна підтримка біженців з України під час війни» (Марія Акімова та Альона Стрельцова).

Після отримання сертифікатів студенти презентували результати роботи викладачам кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу і здобувачам спеціальності Менеджмент.