СНУ ім. В. Даля продовжує розширювати можливості електронної освіти

У СНУ ім. В. Даля з’явилася можливість використання платформи labster.com для моделювання та проведення віртуальних лабораторних робіт. Тепер з нею можна працювати в рамках освітніх компонент, що викладаються в університеті за будь-якою освітньою програмою.

Використання інтерактивих ресурсів платформи labster.com стало можливим за сприяння Міністерства освіти і науки України.

СНУ ім. В. Даля продовжує розширювати можливості електронної освіти

Перші роботи з симулятором, який є повноцінним віртуальним комплексом з відеоінструкцією, теоретичними відомостями та інтерактивними вправами, що виконуються у 3D-середовищі сучасних віртуальних лабораторій, було апробовано в рамках курсів освітніх програм «Гірництво» та «Фармація, промислова фармація», що реалізовуються на кафедрі фармації, виробництва та технологій.

На цій платформі викладачі можуть знайти корисні для їхніх дисциплін інтерактивні симуляції серед 300 доступних та ефективно впровадити їх у навчальний процес, зробити його цікавішим та ефективнішим.

Для підключення до платформи потрібно звертатися до Центру ІТ-рішень СНУ ім. В. Даля.

Довідка:

Платформа «Labster» – світовий лідер з розроблення віртуальних навчальних симуляторів, завдяки яким успішно навчаються вже 5 млн студентів та учнів 3000 навчальних закладів в 70 країнах світу. Віртуальні симуляції на платформі доступні з таких галузей:

• анатомія та фізіологія,
  • біохімія,