Викладачі і студенти університету взяли участь у міжнародному стажуванні зі створення актуальних проєктів

Впродовж листопада-грудня викладачі та студенти СНУ ім. В. Даля проходили міжнародне стажування, організаторами якого були Фундація «Зустріч» (Польща), Ягеллонський університет, кафедра Польсько-Українських Студій (Польща), громадська організація «Соборність» (Україна), Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Україна).

У стажуванні по програмі «Фандрайзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» брали участь представники різних українських університетів. Опанування сучасних знань та набуття практичних навичок з фандрайзингу і проєктної діяльності відбувалося під час командної роботи і підготовки конкретних проєктів, які презентувалися командами в останній день стажування.

Команда представників від Факультету економіки і управління та Факультету інженерії під керівництвом доцента кафедри економіки і підприємництва Наталії Швець розробила й успішно презентувала проєкт «Формування навичок смартспеціалізації для сталого регіонального розвитку».

Цей проєкт спрямовано на повоєнне відновлення Луганщини та передбачає поширення серед регіональних стейкхолдерів обізнаності про європейський підхід до смартспеціалізації, набуття ними навичок комунікації задля визначення й успішної реалізації пріоритетів розвитку регіону на принципах сталості.

Викладачі і здобувачі Факультету економіки і управління у взаємодії з представниками інших ЗВО розробили ще такі актуальні проєкти.

«Використання SMART-технологій для реалізації інноваційної освітньої та наукової діяльності» (в складі команди були представники кафедри обліку і оподаткування доцент Інна Тацій та здобувачка Анастасія Бикова).

Саму велику міжуніверситетську команду зібрав проєкт «Формування soft skills у здобувачів вищої освіти в умовах дистанційного навчання». В її склад увійшли представники кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу доцент Ірина Сафронська, здобувачі вищої освіти за спеціальністю 073 – Менеджмент Юлія Акименко і Данило Мерщанський, а також здобувачі за спеціальністю 071 – Облік і оподаткування Владислава Кравченко, Олександра Жердєва та Альона Дмитрівна). Марія Акімова і Альона Стрельцова, що навчаються за спеціальністю 073 – Менеджмент, взяли участь в розробці командного проєкту «Психологічна підтримка біженців з України під час війни».