Студенти навчалися приймати фінансові рішення

Доцентка кафедри фінансів та банківської справи Олена Тищенко провела онлайн-тренінг для здобувачів вищої освіти Факультету економіки і управління під назвою “Види фінансових установ” в рамках заходів, присвячених Всесвітньому тижню грошей «Global Money Week».

Global Money Week — щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дозволить в майбутньому досягати фінансового добробуту та стійкості.

Студенти навчалися приймати фінансові рішення

Під час заходу здобувачі вищої освіти змогли більш детально ознайомилися з особливостями функціонування різних фінансових установ: кредитних спілок, страхових компаній, ломбардів, недержавних пенсійних фондів; визначили складові боргу за кредитом й підводні каміння щодо встановлення відсоткової ставки за позиками.

Студенти навчалися приймати фінансові рішення

Під час здійснення мозкового штурму з’ясували фінансові питання, пов’язані з відвідуванням фінансових установ, розгадали фінансовий кросворд. У ході тестування, яке відбувалося з використанням платформи Menti, визначили найкращого студента з дослідженої теми.