Профорієнтаційна робота в «Сковородинівському ліцеї» імені Г. С. Сковороди

Відбулася зістріч учнів комунального закладу «Сковородинівський ліцей» імені Г. С. Сковороди Золочівської селищної ради Харківської області з представниками Аграрного факультету СНУ ім. В. Даля в рамках проведення профорієнтаціної роботи.

Декан факультету Лілія Мартинець, завідувачі та викладачі кафедр за спеціальностями 181 Харчові технології, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 193 Геодезія та землеустрій, 201 Агрономія, 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, 208 Агроінженерія Валентина Могутова, Катерина Сільченко, Олексій Овчаренко, Анатолій Поляков, Вадим Волох, Сергій Халін спілкувалися з випускниками 11-го класу, надали інформацію про умови навчання, перелік навчальних дисциплін з кожної спеціальності, подальше працевлаштування.