Перший етап конкурсу студентських наукових робіт на Аграрному факультеті відбувся

Перший етап конкурсу студентських наукових робіт відбувся на Аграрному факультеті відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 30.01.2023 р. № 21/08-118 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році».

Мета проведення конкурсу – сприяння реалізації здібностей обдарованих студентів, стимулювання їх до творчого самовдосконалення, розкриття та використання наукового потенціалу. Наукові роботи розглядалися за напрямами: технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, будівництво та цивільна інженерія, агроінженерія, ветеринарна медицина.

Результати конкурсу:

• 3-е місце – Володимир Шершньов, СО «Магістр». Тема: «Енергетична кормова добавка в годівлі молочних корів». Науковий керівник – Берестова Л.Є., к.с.-г. н., старший науковий співробітник;
  • 3-е місце – Артем Олійник, СО «Магістр». Тема: «Раціональне проектування металевих стержневих конструкцій з позиції їх стійкості». Науковий керівник –Овчаренко О.А., в.о. завідувача кафедри архітектури, будівництва, геодезії та землеустрою, к.т.н., доцент;
  • 2-е місце – Андрій Лабушняк, СО «Магістр». Тема: «Лапаратомічна овареогістеректомія кішок у практиці ветеринарного лікаря-хірурга». Наукова керівниця – Івлева О.В., к.вет.н.;
  • 3-е місце –  Станіслав Байдаченко, Віктор Іщенко, СО «Магістр». Тема: «Аналіз технічних засобів протиерозійного посіву зернових культур та їх удосконалення». Наукові керівники – Фесенко Г.В., к.т.н., доцент; Курлов В.І., асистент.

Комісія відзначила, що цьогоріч дослідження були проведені на достатньо високому рівні, наукові роботи містять багато нових підходів та ідей і можуть стати початком наукової діяльності студентів Аграрного факультету.

Після успішної презентації комісія рекомендувала кращі роботи до участі у Міжнародному студентському професійному творчому конкурсі «Аграрні науки та продовольство» за напрямами: технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, агроінженерія.