Захід з нагоди 50-річчя кафедри обліку і оподаткування

Відбулася VІ міжнародна науково-практична конференція «Обліково-аналітичне та організаційно-економічне забезпечення розвитку регіону», яку було присвячено 50-річчю заснування кафедри обліку і оподаткування. Захід відбувся у змішаному форматі, організаторами виступили співробітники Факультету економіки і управління.

Захід з нагоди 50-річчя кафедри обліку і оподаткування

Співробітників кафедри-ювіляра привітали проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та розвитку Руслан Галгаш та декан факультету Євген Івченко, директорка Луганської філії, завідувачка відділу проблем міжрегіонального співробітництва Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» Інна Заблодська.

Захід з нагоди 50-річчя кафедри обліку і оподаткування

Учасники конференції відмітили її унікальність та наголосили на важливості проведення заходів із зазначеної тематики. Завідувачка кафедри обліку і оподаткування Юлія Клюс презентувала короткометражний фільм про історію, досягнення, здобутки і перспективи розвитку кафедри.