Альона Бовт – переможниця Всеукраїнського конкурсу “Молодий вчений року 2022”

Доцентка кафедри іноземної філології та перекладу Альона Бовт посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі “Молодий вчений року 2022” в номінації «Філологічні науки».

Альона Бовт – переможниця Всеукраїнського конкурсу “Молодий вчений року 2022”

Конкурс проводився у 100 номінаціях. Критерії оцінювання такі: керівництво та участь у виконанні наукових проєктів, публікаційна активність, цитування у визнаних науково-метричних базах даних, наявність опублікованих наукових монографій тощо.

Головною метою конкурсу є визнання значних досягнень молодих учених у різних галузях знань та сферах діяльності.

Організатором Конкурсу є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Учасниками конкурсу є молоді вчені, відповідно до Закону України «Про науково-технічну діяльність». У кожній номінації мають право номінуватися як молоді вчені, так і колективи молодих вчених.