Ще два університети вивчатимуть курс з кібербезпеки, розроблений фахівцями СНУ ім. В. Даля

Викладачі кафедри інформаційних технологій та програмування Олег Захожай та Сергій Митрохін продовжують працювати над інтеграцією розробленого ними навчального курсу «Кібербезпека в аспекті інформатизації та діджиталізації суспільства» в навчальні плани Волинського національного університету імені Лесі Українки та Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Менторські зустрічі з викладачами нових університетів-партнерів відбуваються на регулярній основі на платформі Zoom завдяки підтримці CRDF Global та Державного департаменту США. В рамках зустрічей учасники знайомляться з навчальним курсом, логікою та взаємозв’язком лекційних та практичних занять, інформацією про те, що саме роблять студенти, намагаючись розвинути компетенції, і в який спосіб перевіряється, наскільки їм це вдалося.

Передбачається, що з нового навчального року студенти зазначених університетів розпочнуть вивчати цей навчальний курс та розвивати свої компетентності в сфері кібербезпеки, що є на сьогоднішній день вкрай актуальним.