Як відрізнити мову ворожнечі

Відбулася лекція-дискусія Центру гендерної культури СНУ ім. В. Даля на тему «Мова ворожнечі: розпізнання і протидія» з циклу тематичних кураторських годин. Спікеркою виступила регіональна координаторка взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Луганській області Ольга Бакуліна.

Студенти активно ставили запитання стосовно розмежування права людини вільно висловлювати свої погляди та переконання від висловлюваннь, які є проявом мови ворожнечі. Учасники дискусії наводили актуальні приклади проявів мови ворожнечі, цікавилися законодавчим регулюванням та притягненням до відповідальності за використання мови ворожнечі.

Як відрізнити мову ворожнечі

Керівниця Центру гендерної культури СНУ ім. В. Даля Галина Татаренко розповіла про особливості комунікативної політики університету, дотримання етичних правил в університетській спільноті.