Лекція про особливості розвитку туристичних дестинацій Закарпатської області

Відбувся другий захід на кафедрі міжнародної економіки і туризму СНУ ім. В. Даля із циклу гостьових лекцій для студентів спеціальностей 242 Туризм, 241 Готельно-ресторанна справа.

Спікер заходу: Ганна Машіка, д.геогр.н., професорка, завідувачка кафедри туризму Ужгородського національного університету.

Тема лекції: «Особливості розвитку туристичних дестинацій Закарпатської області».

Лекція про особливості розвитку туристичних дестинацій Закарпатської області

Практичний матеріал лекції доповнив теоретичний матеріал з дисциплін Курортна справа, Управління регіональним розвитком туризму східних регіонів України, Рекреаційні комплекси світу та рекреалогія, Географія туризму, Туристичні ресурси України, Туроперейтинг, Туристичне краєзнавство, Інноваційні технології в туризмі, Міжнародний туризм, Антикризове управління в галузі туризму, Економіка туризму, Туризмологія, Технологія продукції ресторанного господарства.

Лекторка познайомила слухачів із найпривабливішими туристичними дестинаціями Закарпатської області, акцентуючи увагу на туристичних інноваціях. Студенти дізналися про десять найпривабливіших туристичних атракцій регіону, які було визначено за даними статистики їх відвідувань. Згідно зі складеним рейтингом найбільш популярним об’єктом Закарпаття є озеро Синевир, яке приваблює не тільки вітчизняних, а й закордонних туристів.

Лекція про особливості розвитку туристичних дестинацій Закарпатської області

Із презентації студенти дізналися, що Закарпаття на сьогоднішній день славиться не тільки природними та історико-культурними туристичними дестинаціями. Зокрема, спікерка познайомила аудиторію із натуральним виробництвом «Селиські сири», яке виготовляє свою продукцію за швейцарською технологією без додавання штучних барвників, хімічних домішок та консервантів.

Студенти дізналися про особливості співпраці кафедри туризму УжНУ із відповідними ЗВО Угорщини, Словаччини, Польщі.

Лекція про особливості розвитку туристичних дестинацій Закарпатської області

Туристична галузь є стратегічно важливою для Закарпаття, а тому її розвитку приділяється багато уваги з боку регіональних, місцевих органів влади, бізнесу та населення регіону.

Дякуємо за змістовну та цікаву зустріч, маємо надію на подальшу плідну співпрацю!