Онлайн лекція професора Університету Барселони Albert Diaz-Guilera «Introduction to complex networks»

Викладачі факультетів інженерії, здоров’я людини і інформаційних технологій та електроніки відвідали онлайн лекцію професора фізики конденсованих середовищ Університету Барселони Albert Diaz-Guilera «Introduction to complex networks».

Учасники заходу розглянули питання про застосування комплексного мережевого аналізу в різних сферах, зокрема аналізу соціальних мереж, біологічних мереж та транспортних мереж. Також проаналізували різні мережеві моделі: мережі малого світу та безмасштабні мережі, способи їх аналізу з використанням теорії графів та статистичних методів.

Доповідач представив результати досліджень додатків комплексного мережевого аналізу в різних галузях, включаючи аналіз соціальних мереж, біологічних та транспортних мереж. Отриманні знання дозволять викладачам при формуванні освітніх компонент за спеціальностями факультетів створювати та аналізувати складні мережі, інтерпретувати їх властивості та застосовувати мережевий аналіз до реальних завдань.