Початок роботи стратегічної групи Університету з питань якості викладання і навчання

Відбулося перше засідання стратегічної групи 3 «Якість викладання і навчання. Освітня діяльність». Провела його керівниця групи, в.о. деканеси Аграрного факультету Лілія Мартинець.

Процес стратегування координується Інститутом вищої освіти НАПН України. Проєкт REDU «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності та підтримка громад» реалізується за підтримки ЄС.

У роботі стратегічної групи взяли участь науково-педагогічні працівники факультетів Університету. Зустріч відбулася в режимі конструктивного діалогу в частині напрацювання питання, орієнтованого на подальший розвиток освітньої діяльності в Університеті.

Учасникам стратегічної групи опрацювали план-графік, ознайомились зі змістом та результатом роботи стратегічної групи, отримали «домашнє завдання» щодо розгляду Стратегії розвитку в цілому на предмет кількості та змісту стратегічних цілей і завдань.

Наступним кроком для учасників стратегічної групи є перегляд стратегічних цілей та завдань.