Гостьова лекція успішної випускниці університету

Відбулася третя зустріч із циклу гостьових лекцій партнерів-практиків на кафедрі міжнародної економіки і туризму СНУ ім. В. Даля.

Цього разу до здобувачів бакалаврату та магістратури спеціальності 242 Туризм завітала випускниця університету Анастасія Терещенко, яка зараз працює менеджеркоюа з туризму, супроводжуючою тургруп туристичної фірми «Пілігрім-М».

Тема заходу: «Від теорії до практики: базові знання та особистий досвід роботи в умовах сучасної туристичної індустрії».

Гостьова лекція успішної випускниці університету

Спікерка поділилася досвідом десятирічної професійної діяльності – розповіла про:
– перші кроки в майбутній професії під час практики в університеті;
– проблеми та особливості роботи на посаді менеджера та супроводжуючого туристичних груп;
– специфіку розробки туристичних маршрутів та особливості роботи в умовах мультикультурного середовища;
– непередбачувані обставини та режим роботи менеджера з туризму 24/7;
– умови роботи туристичної галузі в період пандемії та в умовах воєнного стану.

Гостьова лекція успішної випускниці університету

Зустріч стала органічним доповненням засвоєння теоретичного матеріалу з дисциплін: Проєктування туристичних маршрутів, Інноваційні технології в туризмі, Туроперейтинг, Менеджмент в туризмі та готельно-ресторанній справі, Організація туристичних подорожей, Курортна справа, Основи туризмознавства тощо.