Шлях до визнання неформальної освіти в країнах ЄС та Україні

Науковці СНУ ім. В. Даля взяли участь у міжнародному підвищенні кваліфікації для  наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО та працівників закладів освіти, які забезпечують навчання  на 2-му (магістерському) та 3-му (освітньо-науковому) рівнях освіти. Захід відбувся у Любліні і був присвячений питанням розуміння, підтвердження та визнання неформальної освіти в країнах Європейського союзу та Україні.

Підвищення кваліфікації відбувалося за наступними блоками:

• розуміння неформальної освіти в країнах Європейського союзу та Україні;
  • особливості розвитку неформальної освіти в Україні;
  • неформальна освіта: підтвердження та визнання в країнах Європейського союзу та Україні;
  • неформальна освіта в Україні: особливості, переваги та недоліки;
  • особливості неформальної та формальної освіти, досвід країн Європейського союзу та України;
  • неформальна освіта у відомчій вищій школі (на прикладі Львівського ДУВС України);
  • неформальна освіта у відомчій вищій школі: проблеми чи можливості (на прикладі ДДУВС);
  • неформальна освіта: практичний досвід країн Європейського союзу та України;
  • неформальна освіта: від теорії до практики.

Організаторами заходу виступили: Інститут науково-дослідний Люблинського науково-технічного парку та  IESF Міжнародна фундація науковців та освітян. У заході взяли участь професорка Олена Овєчкіна, доцентки Ольга Маслош (кафедра економіки і управління) та Ольга Захарова (кафедра фармації, виробництва та технологій).