Викладачі кафедр хімічної інженерії та екології, машинобудування та прикладної механіки, електричної інженерії Факультету інженерії взяли участь у презентації результатів дослідження потенціалу дуальної форми здобуття освіти для переміщених закладів вищої освіти після воєнної агресії російської федерації. Презентація відбулася в онлайн форматі в рамках проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
На заході була презентована триетапна методика пошуку партнерів для впровадження дуальної форми здобуття освіти, обговорені результати спілкування групою дослідниць з потенційними підприємствами-партнерами, представлений актуальний досвід переміщених закладів освіти в пошуку партнерів на нових місцях перебування.
У відповідності до наказу МОН №1296 від 15.10.2019 СНУ ім. В. Даля включений до пілотного проєкту із підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти. На Факультеті інженерії дуальна форма реалізується для спеціальностей 133 – Галузеве машинобудування, 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 161 – Хімічні технології та інженерія, а в 2022 році ще й для спеціальності 182 – Технології легкої промисловості.
До 24 лютого 2022 року факультет активно співпрацював з питань дуальної освіти з підприємствами регіону – ТОВ НВП «Зоря», ПрАТ «Хімпроект», ПрАТ НЦВР «РИЗІКОН», ПрАТ «Сєвєродонецький ОРГХІМ», ПрАТ «Хімтехнологія». За дуальною формою успішно навчалися 27 студентів. Новими партнерами в 2022-2023 роках стали ТОВ «Технологічний синтез», ПрАТ «Плазматек» (м. Вінниця). Відбувається подальший пошук підприємств-партнерів дуальної форми здобуття освіти через формат стаді-турів викладачів та студентів на виробництва в Житомирській та Вінницькій областях. В планах – розширення географії партнерів на всю Україну.