Вони розповіли про книги по-новому і перемогли

Студентки спеціальності 014.01 «Середня освіта. Українська мова і література» здобули перемогу в Міжнародному студентському професійному творчому конкурсі буктрейлерів, який проходив  на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

На конкурс надійшло 30 наукових робіт 39 авторів зі 17 закладів вищої освіти України (9) та світу (8). Серед іноземних учасників були представники освітніх установ Великої Британії, Грузії, Італії, Латвії, Польщі, Туреччини, Чехії.

Журова Лілія

Журова Лілія виборола ІІ місце з буктрейлером за новелою М. Коцюбинського “Intermezzo”.

Наугольна Дар’я

Наугольна Дар’я виборола ІІІ місце з буктрейлером за романом С. Жадана “Хлібне перемир’я”.

Вони розповіли про книги по-новому і перемогли

Колектив кафедри української мови та журналістики від щирого серця вітає переможців і консультанта творчих проєктів, к. філол.н., доц. Олену Кравченко.

Бажаємо подальших творчих, наукових і професійних здобутків.