Науковиці СНУ ім. В. Даля доповіли про проблеми імплементації норм міжнародного гуманітарного права щодо правового статусу військовополонених

Викладачки Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля, проф. Галина Татаренко та проф. Любов Котова представили доповідь на тему: «Проблеми імплементації норм міжнародного гуманітарного права щодо правового статусу військовополонених» (Problems of implementation of international humanitarian law on the legal status of prisoners of war) на ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІЖНАРОДНА БЕЗПЕКА У СВІТЛІ СУЧАСНИХ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ. КРАЇНИ БАЛТІЇ – УКРАЇНА: ЄДНІСТЬ, ПІДТРИМКА, ПЕРЕМОГА».

Конференція була організована Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана, Університетом імені Миколаса Ромеріса (Литва, м. Вільнюс), Латвійським університетом природничих наук і технологій (Латвія, м. Єлгава), Тартуським університетом (Естонія, м. Тарту), Академією прикладних наук імені Князя Мешка І (Польща, м. Познань) та провідними національними закладами, до яких цього року долучився Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.