Студентку СНУ ім. В. Даля урочисто нагороджено за перемогу в конкурсі

Cтудентка Юридичного факультету Анастасія Лупенко представила Луганську область на урочистій церемонії нагородження переможців ХІII Міжнародного мовно-літературного конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, яка відбулася в приміщенні Національного музею Тараса Шевченка.

Як повідомлялося, Анастасія  посіла перше місце серед студентів нефілологічних спеціальностей (викладач кафедри української філології та журналістики  Галенко Анна Миколаївна).

Студентку СНУ ім. В. Даля урочисто нагороджено за перемогу в конкурсі

Найкращих знавців української мови та шевченкового слова  вітав заступник міністра освіти Андрій Сташків та науковий співробітник Інституту літератури імені Тараса Шевченка Дмитро Дроздов.

Організатори конкурсу, подякували переможцям, що у такий скрутний час не тільки не припинили навчання, а й розвивають свій творчий потенціал.