Захист творчих проєктів майбутніх учителів української мови

Студенти спеціальності 014.01 “Середня освіта (українська мова і література)кафедри української філології та журналістики провели захист творчих проєктів за результатами вивчення курсу “Історія української мови”.

Студенти 4 курсу вивчають цю важливу світоглядну дисципліну, яка дає можливість:

•  зрозуміти всі фонетичні, граматичні й лексичні процеси, які відбувалися з українською мовою за весь період її існування;
  •  усвідомити, яких лінгвоцидних трансформаційних впливів зазнали граматика й лексика української мови за часів перебування України під владою спочатку російської імперії, а пізніше радянської росії;
  • усвідомити, які кроки має зробити держава, щоб популяризувати мову й повернути її в повсякденне мовленнєве спілкування насамперед мешканців міст.
Захист творчих проєктів майбутніх учителів української мови

За результатами вивчення курсу студенти обирали одну з важливих тем з історії української мови й презентували її одногрупникам, ставили запитання, дискутували, обговорювали сьогоденну мовну ситуацію.