Університет отримав обладнання від проєкту USAID

Представники DAI, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Проєкту USAID ‍ відвідали локацію СНУ ім. В. Даля у Києві, щоб подивитися, як працюють викладачі під час війни.

СНУ ім. В. Даля отримав обладнання для організації дистанційного навчання за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України”. Проєкт USAID закупив для викладачів університету 130 ноутбуків, 40 навушників, програмне забезпечення, 22 багатофункціональні пристрої, а також два Старлінки із річною підпискою. Загальна вартість обладнання складає близько 2 мільйонів 700 тисяч гривень.

Університет отримав обладнання від проєкту USAID

Під час спілкування викладачі та менеджери університету поділилися планами розвитку.

Університет отримав обладнання від проєкту USAID

“Для нашого університету це дуже важлива підтримка. Зараз усе навчання відбувається дистанційно, наші викладачі мають бути на зв’язку зі студентами. Зараз відбувається дуже багато онлайн-зустрічей з міжнародними партнерами, адже крім освітньої роботи ми проводимо велику наукову роботу, тож сучасне обладнання потрібне завжди, тим більше університету-переселенцю”, – сказав Руслан Галгаш, проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та розвитку.

Університет отримав обладнання від проєкту USAID

СНУ ім. В. Даля є партнером Проєкту USAID з 2018 року. За сприяння Проєкту USAID в університеті були створені дві сучасні лабораторії – Хімлаб та Мехлаб, які готували кадри для промисловості. Також була налагоджена дуальна форма здобуття освіти – університет співпрацював з усіма великими компаніями Луганської області, використовуючи їх виробничий потенціал для підготовки студентів.

Університет отримав обладнання від проєкту USAID

“Зараз ми вже знову починаємо співпрацювати з компаніями, які готові до такої форми роботи, адже дуальна освіта має головну перевагу – студенти отримують практичні навички роботи на виробництві. Ми шукаємо у Києві підприємства, які готові з нами співпрацювати за такою моделлю”, – розповів гостям Сергій Кудрявцев, декан Факультету інженерії.