Трудовий колектив Аграрного факультету рекомендував кандидатів на посади декана та завідувачів кафедр

Відбулися збори трудового колективу Аграрного факультету, на яких учасники розглянули питання про рекомендацію Вченій раді СНУ ім. В. Даля кандидатури для обрання за конкурсом на вакантну посаду декана факультету та завідувачів кафедр агрономії та лісівництва, здоров’я тварин і екології, технологічних систем в АПК, геодезії та землеустрою, ремонту машин, експлуатації енергетичних засобів та охорони праці,  тваринництва та харчових технологій.

На зборах виступили ректорка Університету Ольга Поркуян, в.о. декана Аграрного факультету Лілія Мартинець. Усі кандидати представили програми розвитку факультету та кафедр.

Згідно з регламентом роботи зборів члени трудового колективу обрали робочі органи заходу, підтримали кандидатів та рекомендували їх для обрання за конкурсним відбором на заміщення вакантної посади декана та завідувачів кафедр.